Dzisiaj jest

czwartek,
18 kwietnia 2024

(109. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
25513645

Wyszukiwanie

Plan kolędy może ulec zmianie, dlaego prosimy o ponowne sprawdzenie go przed wyznaczonym terminem.

27.12.2023

Środa

09.00

Ostrowite część należąca do par. Trzemeszno od początku + bloki

14.00

Trzemżal od. p. Podedwornych do p. Borowiaków

09.00

Zieleń przy drodze na Popielewo oraz Popielewo

09.00

Święte, Wymysłowo

28.12.2023

Czwartek

09.00

Lubiń cz. I

09.00

Lubiń cz. 2

09.00

Ostrowite – 4 domy od zakrętu do bloków + droga na Trzemżal, droga na Jerzykowo i Jerzykowo

09.00

Trzemżal od p. Krzewińskiej do p. Winklów („Górka”)

29.12.2023

Piątek

09.00

Mijanowo od końca i Trzemżal Huby

09.00

Trzemżal od p. Niewiadomskich do drogi na Szydłowo, Kuźnia i podwórze za Kuźnią

09.00

Folusz, Kierzkowo, Pasieka, Huta Trzemeszeńska

10.00

Bieślin

30.12.2013

Sobota

09.00

Rudki 55 i 23, ul. Dworcowa 14 oraz Rudki od szosy do przejazdu

09.00

Rudki bloki nr 11, 14, 21, 22

09.00

Rudki bloki nr 15, 16, 17, 18, 19, 20

09.00

Lubiń bloki nr 33, 26, 25

02.01.2024

Wtorek

15.00

Szymańskiego 1 – 15 (obie strony oprócz nr. 2)

15.00

Szymańskiego 2 oraz 17 – 21 i Przemysłowa 1

15.00

Szymańskiego od nr. 18 do końca oraz Przemysłowa oprócz nr. 1

15.00

Parkowa

03.01.2024

15.00

Orchowska 2 – 28

Środa

15.00

Kard. Wyszyńskiego od początku

 

15.00

Wiśniowa od początku

 

15.00

Zielona, Modrzewiowa i Klonowa

04.01.2024

Czwartek

15.00

Plac Powstańców, Wleklińskiego

15.30

Wiosny Ludów, Plac Kosmowskiego

15.00

Droga na Folusz, Foluska, Aleja Niepodległości

15.00

Dworcowa i Jesionowa

05.01.2024

15.30

Toruńska i Ogrodowa

Piątek

15.15

Mogileńska od początku i Różana

07.01.2024

Niedziela

15.00

Plac Św. Wojciecha 1 – 10

15.00

Plac Św. Wojciecha 11 – 23

16.00

Mieszka I 2 i 4

08.01.2024

Poniedziałek

15.00

Św. Ducha i 1 Maja oprócz nr 27

15.30

Lipowa, Polna, Modrakowa, Reja

16.15

Kopernika str. parzysta od nr. 2

15.00

Kopernika str. nieparzysta od początku

09.01.2024

Wtorek

15.00

Marchlewicza i Śniadeckich 1 – 15b oraz 25

15.00

Śniadeckich 17 – 23 oraz Szkolna cała

15.00

Sienna str. nieparzysta od początku

15.00

Orchowska 21, Borowskiego od Orchowskiej i Sienna str. parzysta

10.01.2024

Środa

15.00

Staszica, Żeromskiego str. nieparzysta od końca, Agronomówka

15.00

Drybańskiego, Żeromskiego str. parzysta od nr. 32, Palucha

15.00

Jasna, Kwiatowa, Rybacka, Jeziorna

11.01.2024

Czwartek

15.30

Długa – obie strony od początku

15.00

Mieszka I 6 i 6a

15.00

Mieszka I 10 i 12

15.00

Mieszka I domy szeregowe 10 a-o; 14 n-a

12.01.2024

Piątek

15.15

Brzozówiec od nr. 2

15.30

Mickiewicza 1 – 15 i 1 Maja 27

15.00

Mickiewicza 19 – 31

13.01.2024

Sobota

13.00

Rudki 1, 29, 39, 34 oraz Jaśminowa od początku

13.00

Rudki przed stacją Orlen od początku

13.00

Rudki przed stacją Orlen od końca

09.00

Kozłówko, Wymysłowo 1 – 9, Wawrzynowo

14.01.2024

Niedziela

14.30

Działkowa od końca (p. Karczewscy) i Krańcowa

15.00

Mickiewicza 2 – 12

16.00

Mickiewicza 14 – 26

15.01.2024

Poniedziałek

15.00

Kochanowskiego od końca

15.00

Zieleń „Baba” i Miaty nowe domy

15.00

Miaty – przy szosie, wieś oraz bloki nr 26 i 27

16.15

Miaty – bloki nr 28, 29, 30, 31

16.01.2024

Wtorek

15.00

Kalinowa od końca, Kasztanowa domki od początku

15.00

Kasztanowa 5 i 14A

15.00

22 Stycznia od nr 1 oraz Piastowska 2a

15.00

22 Stycznia 3, 16 – 30; 1 – 15

17.01.2024

Środa

15.00

22 Stycznia 3, 46 – 60; 31 – 45

15.00

22 Stycznia 5, 61 – 75; 22 Stycznia 3, 61 – 75

15.00

22 Stycznia 5, 16 – 30; 1 – 15

15.00

22 Stycznia 5, 46 – 60; 31 – 45

18.01.2024

Czwartek

15.30

22 Stycznia 7, 16 – 30; 1 – 15

15.30

22 Stycznia 7, 46 – 60; 31 – 45

15.00

Piastowska 14, 21 – 30; 11 – 20; 1 – 10

15.00

Piastowska 12, 1 – 20; Piastowska 14, 31 – 40

19.01.2024

Piątek

15.30

Piastowska 12, 21 – 40, Piastowska 10, 1 – 10

15.30

Piastowska 10, 31 – 45; 21 – 30; 11 – 20

15.00

Piastowska 8, 1 – 35

15.15

Wymysłowo wieś od p. Łuczyszyn

20.01.2024

Sobota

09.00

Wymysłowo od p. Cieślewicz, nad jeziorem i do p. Liberkowskich

09.00

Niewolno od p. Sławomira Lisieckiego do p. Mutschke

09.00

Niewolno: Trąby, numery 51, 94, 58, 108, 64, 65, 40 oraz nowe osiedle

1. droga od strony Kruchowa

09.00

Niewolno nowe osiedle: 1. i 2. droga od str Trzemeszna od p. Przybysz

21.01.2024

Niedziela

14.00

Niewolno od początku do p. Kędzierskich i droga do Pasieki

15.00

Niewolno od p. Rodak do p. Oleszko + bloki

16.00

Prusa i Reymonta

22.01.2024

Poniedziałek

16.15

Piastowska 4, 1 – 10; Piastowska 8, 36 – 55

15.00

Piastowska 5, 1 – 15; Piastowska 6, 1 – 20

15.00

Piastowska 5, 31 – 45; 16 – 30

15.00

Piastowska 5, 61 – 75; 46 – 60

23.01.2024

Wtorek

15.00

Piastowska 4, 11 – 20; Piastowska 3, 21 – 40

15.00

Piastowska 4, 21 – 30; Piastowska 1, 21 – 40

15.00

Piastowska 4, 31 – 40; Piastowska 3, 1 – 20

15.00

Piastowska 4, 41 – 50; Piastowska 1, 1 – 20

24.01.2024

Środa

15.00

Piastowska 9, 1 – 10; Piastowska 7, 1 – 25

15.00

Piastowska 9, 36– 45; 26 – 35; 11 – 25

15.00

Chrobrego 4, 16 – 30; 1 – 15

15.00

Chrobrego 4, 46 – 60; 30 – 45

25.01.2024

Czwartek

15.00

Chrobrego 6, 16 – 30; 1 – 15

15.00

Chrobrego 6, 46 – 60; 31 – 45

15.00

Plac Kilińskiego 1 – 6

15.30

Plac Kilińskiego 7 – 18

26.01.2024

Piątek

15.00

Św. Jana nieparzyste 1 – 11

15.15

Św. Jana nieparzyste 13 – 17

15.30

Św. Jana parzyste 2 – 18

15.30

Konopnickiej

27.01.2024

Sobota

09.00

Zieleń – osiedle nad jeziorem oraz wieś do nr 52

09.00

Zieleń od nr 54 do p. Macioł oraz bloki nr 68 – 71

09.00

Zieleń – Huby i przy szosie od p. Baranowskiej do p. Woźniak

09.00

Zieleń – Wybudowanie Orchowskie

28.01.2024

Niedziela

14.30

Bystrzyca i Cytrynowo

15.00

Tumska, Górna, Wodna

16.00

Kościuszki 48; Chrobrego 1, 1-25

29.01.2024

Poniedziałek

15.00

Kościuszki 46A, 1-10; Chrobrego 1, 26-45

16.15

Kościuszki 46A, 11 – 40

15.00

Żółwia, Kościuszki 1 – 17

15.00

Kościuszki parzyste 2 – 24

30.01.2024

Wtorek

 

 

15.00

Kościuszki parzyste 36 – 28 oraz nieparzyste 37 – 19

15.00

Kościuszki 46A, 41-50 oraz Kościuszki parzyste 46 – 38

15.00

Kościuszki 30, 1-30

15.00

Kościuszki 30, 31-60

31.01.2024

Środa

15.00

Osiedlowa od końca i Słoneczna

15.00

Sportowa str. nieparzysta od nr. 1

15.00

Sportowa str. parzysta od końca nr 16 + Widokowa

15.00

Czarnieckiego cała, Sportowa str. parzysta od nr 14 do 2 + Źródełko

01.02.2024

Czwartek

15.30

Dąbrowskiego 1 – 9 obie strony i parzyste do końca

15.00

Dąbrowskiego str. nieparzysta od 11 do końca

15.00

Sosnowa, Wrzosowa i Brzoskwiniowa

Święta

Czwartek, III Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Dzień Powszedni

Sonda