sobota,
27 listopada 2021

EXODUS - znaczy "wyjście". Nazwa ta nawiązuje zarówno do wspólnoty młodzieży, jaka istniała już u nas w parafii przed laty, a także do naszych początków... Początki wiążą się z wyjściem na ulice Trzemeszna, we wrześniu 2013 roku. Nazwa ta ma przypominać nam, że razem we wspólnocie, wyszliśmy z dotychczasowego życia i wspólnie weszliśmy na drogę poznawania Boga i siebie nawzajem. Zdajemy sobie sprawę, że EXODUS to dopiero początek i przed nami długa droga,ale mamy nadzieję, że Ziemia Obiecana stanie się kiedyś i naszym udziałem.

Do tej pory staramy się wychodzić z pomocą innym. Wychodzimy do ludzi starszych, chorych i potrzebujacych; wychodzimy do dzieci z Domu Dziecka w Trzemesznie; wychodzimy z różnymi inicjatywami "aktorskimi" angażując sie Misteria Męki Pańskiej, Drogi Krzyżowe, żywy złóbek i wiele innych.

EXODUS

Opiekunem Exodusu jest ks. Przemysław Grzybowski

Spotykamy sie w każdy piątek o godz. 19:00 w domku przy plebanii.
Zapraszamy młodzież od 8 szkoły podstawowej wzwyż na nasze spotkania,
podczas których wspólnie poznajemy Chrystusa i uczymy się
żyć we wspólnocie.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony na fb, na której znajdują się

najświeższe informacje o naszej wspólnocie

Sobota, XXXIV Tydzień zwykły
Rok B, I
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny w sob.