Dzisiaj jest

piątek,
15 listopada 2019

(319. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
9066744

Wyszukiwanie

Intencje mszalne 10.11 - 17.11.2019 r.

Niedziela: 10.11.2019 r.

7.00

+ zmarli z rodziny: Zielińskich, Tomaszewskich i Kłyszów

7.00

+ Zenon Sobiesiak, Alicja Lewandowska, Leontyna Adamek,

Jacek Komorowski i Andrzej Perliński

8.30

+ Marta, Edmund Plota

8.30

+ Damian Lewandowski w 1 rocznicę śmierci

8.30

+ Anna Michalak

10.00

+ Stanisław Socha, Jadwiga, Leonard Opaczewscy

10.00

+ Sabina Choniej

11.30

+ Irena, Walerian i Ryszard Marciniakowie

11.30

+ Mirosław Kowalski, Sławomir Giza, Barbara Stopczyńska

15.00

+ Kazimiera Kwiecińska

18.30

+ Roman i Ludomira (8 rocz. śm.) Simoni

Poniedziałek: 11.11.2019 r.  Święto Niepodległości

6.30

+ Maria Świderska

7.00

+ Danuta Szablewska

7.00

+ zmarli z rodziny: Grześkowiak i Natywa

7.00

O powrót do zdrowia i i dobre wyniki badań dla Józefa i Krystyny

11.00

W intencjach Ojczyzny

18.00

+ Barbara (4 rocz. śm.) i Bolesław Mendowscy

18.00

+ Maria, Józef Nowaccy

Wtorek: 12.11.2019 r.

6.30

+ Oliwia Rodak

7.00

+ Maria Świderska

7.00

+ Maria Elżbieta Szymańska

7.00

+ Halina Czaja

18.00

+ Paweł Gładziszewski oraz zmarli z rodziny: Gładziszewskich i Winklów

18.00

+ Regina Kamińska (30 rocz. śm.) i Zofia Kuźma

Środa 13.11.2019 r.

6.30

+ Roman Słowik

6.30

+ Stefan Lewandowski

7.00

+ Maria Świderska

7.00

+ Irena Kilińska

18.00

+ Janina, Piotr Lichocińscy oraz zmarli z rodziny: Kołodziejskich,

Lichocińskich i Idzikowskich

18.00

+ Stanisław Koziński

18.00

W 45 rocznicę ślubu Danuty i Tadeusza z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

 Czwartek :14.11.2019 r. 

6.30

+ Włodzimierz Henkel

6.30

+ Elżbieta Szymańska

7.00

+ Irena, Edmund Kmieciak

7.00

+ Bernard Kolczyński

7.00

+ Stefan Lewandowski

18.00

+Kazimiera Kwiecińska

18.00

+ Czesław Jędruchniewicz

Piątek: 15.11.2019 r.

6.30

+ Zofia Pisuła

6.30

+ Roman Prus

7.00

+  Elżbieta Szymańska

7.00

+ Irena Kilińska

18.00

+ Stanisława Kwiatkowska

18.00

+ Danuta Szablewska

18.00

+ Jolanta Konieczna

Sobota: 16 .11.2019 r.

6.30

+ Oliwia Rodak

7.00

+  Lechosław Kłysz

7.00

+ Maria Świderska

7.00

+ Czesława Bauza

18.00

+ Wanda, Zdzisław Idaszak oraz zmarli z rodziny Jaśkiewiczów

18.00

+ Marianna i Kazimierz Kiedrowscy oraz zmarli z rodziny Siwków

18.00

+ Lechosław Kłysz

Niedziela: 17.11.2019 r.

7.00

+ Andrzej Nowicki

7.00

+ Halina Kawka

7.00

W 60 rocznicę ślubu Ireny i Jerzego  z podziękowaniem za otrzymane łaski

oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

8.30

+ Genowefa, Ludwik Weber

8.30

+ Janina, Bolesław Markowicz

10.00

W 18 urodziny Aleksandry  z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą

o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Adam Górny

11.30

+ Władysława, Stanisław, Antoni Kinowscy i Weronika Wieczorek

11.30

+ Edmund Szymański w 11 rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny: Mańkowskich i Szymańskich

15.00

+ Stefan, Stanisława Bujanowscy, Kazimierz, Czesława i Stanisław Krzewińscy

18.30

+ Stanisława, Bernard i Stanisław Woźniak

Intencje mszalne 03.11-10.11. 2019 r.

Niedziela: 03.11.2019 r.

7.00

+ Andrzej Nowicki

7.00

+ Ryszard Wróblewski w 3 rocznicę śmierci

7.00

+ Marianna, Wanda i Konstanty Piekarscy

7.00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny Filip

8.30

+ Teresa Łukomska

8.30

+ Genowefa, Ludwik Weber, Ireneusz Grzegorski

10.00

+ Krystyna, Stefania Łukomskie, Arkadiusz Cieplik i Stefan Kabat

10.00

+ Maria Świderska

11.30

+ Jan Wesołowski

11.30

+ Dorota Skrzypczak, Jadwiga Budnicka i Tadeusz Misch

15.00

+ Kazimiera Kwiecińska

18.30

+ ks. Prałat Stefan Figas

Poniedziałek: 04.11.2019 r.

6.30

+ Marek Pałuczak

6.30

+ Czesław Wasilewski

7.00

+ Lechosław Kłysz

7.00

+ Maria Elżbieta Szymańska

18.00

+ Jarosław Staszak w 4 rocznicę śmierci

18.00

+ Benigna Kaźmierska

 Wtorek: 05.11.2019 r.

6.30

+ Oliwia Rodak

7.00

+ Kazimierz Przybylski w 9 rocznicę śmierci

7.00

+Elżbieta Szymańska

18.00

+ Bogumiła Fajfer

18.00

+ Maria Tylman

18.00

+ Marek Pałuczak

 Środa: 06.11.2019 r.

6.30

+ Irena Kilińska

7.00

+ Krystyna Pełka w 2 rocznicę śmierci

7.00

+ Elżbieta Szymańska

7.00

+ Stanisław, Cecylia Daca

18.00

+ Helena, Czesław Nowiccy, Maria Marchlewicz, Jadwiga Wiśniewska

18.00

+ Krystyna Andrzejewska

 Czwartek: 07.11.2019 r.     

6.30

+ Andrzej Perliński

6.30

+ Zofia Pisuła

7.00

+ Władysław, Władysława i Stanisław Zawodni

7.00

+ Irena Kilińska

18.00

+ Maria Magdalena Walda w 4 rocznicę śmierci

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii

18.00

 + Anna Michalak

Piątek: 08.11.2019 r.

6.30

+ Roman Słowik

7.00

+ Bernard Kolczyński

7.00

+ Maria Elżbieta Szymańska

7.00

Z prośbą o szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla Krystyny Siwek

18.00

+ zmarli z rodziny Kabat

18.00

+ Maria Tylman

18.00

+ Sabina Lewandowska

Sobota: 09.11.2019 r.

6.30

+ Włodzimierz Henkel

7.00

+ Krystyna, Mikołaj Owsianowscy

7.00

+ Lechosław Kłysz

7.00

+ Halina Kawka

11.00

Dziękczynienie za wyniesienie kościoła do godności Bazyliki Mniejszej (50 rocznica)

18.00

+ Zofia, Adam, Kazimiera Kowalscy, Maria i Florian Krawczyńscy

18.00

+ Zofia Sikorska

Niedziela: 10.11.2019 r.

7.00

+ zmarli z rodziny: Zielińskich, Tomaszewskich i Kłyszów

7.00

+ Zenon Sobiesiak, Alicja Lewandowska, Leontyna Adamek, Jacek Komorowski

i Andrzej Perliński

8.30

+ Marta, Edmund Plota

8.30

+ Damian Lewandowski w 1 rocznicę śmierci

8.30

+ Anna Michalak

10.00

+ Stanisław Socha, Jadwiga, Leonard Opaczewscy

10.00

+ Sabina Choniej

11.30

+ Irena, Walerian i Ryszard Marciniakowie

11.30

+ Mirosław Kowalski, Sławomir Giza, Barbara Stopczyńska

15.00

+ Kazimiera Kwiecińska

18.30

+ Roman i Ludomira (8 rocz. śm.) Simoni

Święta

Piątek, XXXII Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wsp. św. Alberta Wielkiego, biskupa i dr Kościoła

Sonda