Dzisiaj jest

niedziela,
19 maja 2024

(140. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
25716388

Wyszukiwanie

Intencje mszalne19.05.2024-26.05.2024r.

 

Niedziela19.05 .2024 r. Zesłanie Ducha Świętego

7.00

+ Kazimierz, Wiktoria, Jan Drzewieccy, Władysław Opioła

8.30

+ Jadwiga, Henryk Matuszyńscy, Helena i Czesław Krysińscy

8.30

+ Irena, Zygmunt Bernaccy i Roman Bultrowicz

8.30

+ Helena, Jan, Dariusz i Przemysław Stryganek

10.00

+ Alicja Lutomska i Marian Mądry

11.30

W intencji dzieci przystępujących do Komunii Św.

15.00

+ Andrzej Biegalski w 30 rocznicę śmierci, Helena Wełnogórska, Teresa, Bolesław Rychlewscy i Oliwia Rodak

18.30

+ Lucyna w 1 rocznicę śmierci oraz Henryk Burnos i Wojciech Niklaus

Poniedziałek 20.05.2024 r. Święto NMP Matki Kościoła

7.00

+ Genowefa Cieślicka

11.00

+ Przemysław Stryganek

16.00

W 50 urodziny Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Włodzimierz Dobersztyn w 10 rocznicę śmierci

18.00

+ Piotr Kabaciński (3 rocz. śm.), Włodzimierz Zarzyński i Wojciech Niklaus

18.00

+ Władysław Dereziński

Wtorek 21.05.2024 r.

6.30

+ Zofia Luksataedt

7.00

+ Zenon Pieczyński

7.00

+ Zuzanna Rogala

7.00

W pewnej intencji Bogu wiadomej

18.00

+ Stanisław Prus w 33 rocznicę śmierci

18.00

+ Bożena Rewers oraz zmarli z rodziny: Rewersów i Osowców

18.00

+ Bolesław Izbiński

Środa 22.05.2024 r.

6.30

+ Jarosław Jankowski

7.00

+ Helena i Ignacy Chojeccy i Janina Nowak

7.00

+ Robert Kuchta

18.00

+ Krystyna, Bernard Gościniak i zmarli z rodziny

18.00

+ Marta, Konrad Kwiatkowscy

18.00

+ Michał Cieślewicz

Czwartek 23.05. 2024 r.

6.30

+ Krystyna Król

7.00

+ Konrad Liberkowski

7.00

+ Henryk Górny

18.00

+ Władysław Dereziński oraz zmarli z rodziny: Derezińskich, Szturomskich, Pilarowskich i Burzyńskich

18.00

+ Radosław Lewandowski oraz zmarli z rodziny: Lewandowskich i Tarłowskich

Piątek 24.05.2024 r.

6.30

+ Marek Banasik

7.00

+ Czesława Nowak

7.00

+ Henryk Górny

18.00

+ Kazimierz, Marianna, Ryszard Bisikiewicz, Maria Walda oraz Olaf Kowalski

18.00

+ Zbigniew Hęćka w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Edward Drozd

Sobota 25.05.2024 r.

6.30

+ Marek Banasik

7.00

+ Marianna Szynkowska

7.00

+ Irena Zalewska

7.00

+ Józef Chrzan

18.00

+ Stanisław, Apolonia, Ryszard i Teresa Szabla

18.00

+ Florian i Maria Krawczyńscy

18.00

W intencji mieszkańców Bieślina z okazji poświęcenia nowego krzyża

Niedziela 26.05.2024 r.

7.00

+ Teresa Duszyńska

7.00

+ ks, Jerzy, Pelagia, Stanisław Śrama. Mieczysław i Małgorzata Jodłowscy

8.30

+ Władysława Bartz

8.30

+ Władysław Opioła, Wiktoria, Jan i Kazimierz Drzewieccy

10.00

+ Eugeniusz Cieślewicz w 9 rocznicę śmierci

10.00

W intencji dzieci przeżywających Rocznicę I Komunii Świętej

11.30

+ Irena, Adam Kądziela

11.30

+ Genowefa, Alfred Warda oraz Katarzyna Bogusiewicz

15.00

+ Zofia, Stanisław, Grzegorz Soszyńscy

18.30

+ Ewa, Franciszek Jankowscy oraz zmarli z rodziny

 

Intencje mszalne 12.05.2024 – 19.05.2024r.

Niedziela 12.05.2024 r.

7.00

+ Roman Prus

8.30

+ Maria, Bronisław, Andrzej Dalewscy, Weronika, Józef i Stanisław Kaźmierczak

8.30

+ Krystyna, Stanisław i Grzegorz Drybańscy

8.30

+ Krystyna, Stanisław Kolis i Danuta Sęk

10.00

+ Bernard Kolczyński

10.00

+ Jadwiga Antoniak w 3 rocznicę śmierci

11.30

W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej

15.00

+ Krystyna Żychska

18.30

+ Elżbieta i Franciszek Kamińscy

Poniedziałek 13.05.2024 r.

6.30

+ Grzegorz Bzowy

7.00

+ Czesława, Kazimierz Krzewińscy oraz Izydor Kabaciński

7.00

+ Edmund Ostrowski i Ireneusz Grzegorski

11.00

W intencji chorych i starszych Parafian

18.00

+ Stanisława, Ludosława Pierańscy

18.00

+ Dawid i Irena Kosiak, Wanda i Franciszek Kłosowscy

18.00

+ Bogusława Lewandowska

Wtorek 14.05.2024 r.

6.30

+ Gabriela Grześkowiak

7.00

+ Irena Walczak w 9 rocznicę śmierci

7.00

+ siostra Macieja Roszczak

18.00

+ Maciej Jagodziński, Halina i Zenon Wolf

18.00

+ Zofia Pisuła

18.00

+ Włodzimierz Walczak

Środa 15.05.2024 r.

6.30

+ Zofia i Zdzisław Lukstaedt

7.00

+ Henryk Górny

7.00

+ Zofia i Dominik Łukowscy

18.00

+ Zofia, Bolesława, Stanisława, Jan Jakubowscy i Wiktoria, Jan Roesler

18.00

+ Marta Cieślak

18.00

+ Zofia Furche

Czwartek 16.05. 2024 r.

6.30

+ Jarosław Jankowski i Teresa Maciejewska

7.00

+ Halina Wiśniewska

7.00

+ Henryk Zdrojewski

7.00

+ Lucyna Burnos w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Jan i Franciszek Kamińscy, Anna, Eugeniusz, Dawid Osikowscy oraz Anna Oberhant

18.00

+ Jadwiga w 6 rocznicę śmierci i Julian Wiśniewscy

18.00

+ Władysław Dereziński

18.00

+ Ewa Kwit

Piątek 17.05.2024 r.

6.30

+ Wanda Kukurenda

7.00

+ Zenon Pieczyński

7.00

+ Henryk Górny

18.00

+ Marceli, Maria, Janusz Gładych , Stanisława Skotarczak i zmarli z rodziny Szymańskich

18.00

+ Michał, Aniela, Zygmunt Światkowscy

18.00

+ Czesław Liberkowski

Sobota 18.05.2024 r.

6.30

+ Albin, Helena, Józef, Joanna Ogonowscy oraz Olaf Goździński

7.00

+ Bożena Chutek

7.00

+ Maria, Czesław Bierła i zmarli z rodziny

18.00

+ Mirosława Fredyk

18.00

+ Zbigniew Hęćka

18.00

+ Bolesław Izbiński

Niedziela19.05.2024 r.

7.00

+ Kazimierz, Wiktoria, Jan Drzewieccy, Władysław Opioła

8.30

+ Jadwiga, Henryk Matuszyńscy, Helena i Czesław Krysińscy

8.30

+ Irena, Zygmunt Bernaccy i Roman Bultrowicz

8.30

+ Helena, Jan, Dariusz i Przemysław Stryganek

10.00

+ Alicja Lutomska i Marian Mądry

11.30

W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej

15.00

+ Andrzej Biegalski w 30 rocznicę śmierci, Helena Wełnogórska, Teresa, Bolesław Rychlewscy i Oliwia Rodak

18.30

+ Lucyna Burnos (1 rocz. śm. oraz Henryk i Wojciech Niklaus

18.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Marcina z okazji 18. urodzin

 

Intencje mszalne 05.05.2024 – 12.05.2024r.

Niedziela05.05 .2024 r.

7.00

+ Irena, Eugeniusz Koszela i zmarli z rodziny

7.00

+ Teresa Marciniak

8.30

+ Szczepan Wełnogórski w 4 rocznicę śmierci i Sławomir Giza

10.00

+ Maria Świderska w 5 rocznicę śmierci

10.00

+ Grażyna Ślimak oraz zmarli z rodziny Maciejewiczów

11.30

+ Zdzisława Kryszak w 1 rocznicę śmierci

11.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla: Weroniki, Bartosza, Aleksandry i Witolda oraz ich rodziców

15.00

+ Bożena i Jan Rosińscy w 8 rocznicę śmierci

18.30

+ Monika i Wojciech Frąckowiak oraz zmarli z rodziny

Poniedziałek 06.05.2024 r.

6.30

+ Kazimierz Kaczor

7.00

+ Krystyna Antkowiak w 2 rocznicę śmierci

7.00

+ Krzysztof Kaczmarek

18.00

+ Stanisława Nelke i zmarli z rodziny Zembrzuskich

18.00

+ Stanisława, Władysław Winiarscy

18.00

+ Bolesław Izbiński

Wtorek 07.05.2024 r.

6.30

+ Jan Malak

7.00

+ Maria (6 rocz. śm.), Zofia , Tadeusz i Witold Witkowscy

7.00

+ Janina Sommer

18.00

+ Ludomira i Roman Simoni

18.00

+ Stanisława i Stanisław Gąsiorowscy oraz zmarli z rodziny

Środa 08.05.2024 r.

6.30

+ Stanisław, Antonina i Stanisław Opaczewscy

7.00

+ Eugeniusz Płachciński

7.00

+ Marek Woś

18.00

+ Mariusz Przybylski

18.00

+ Janina i Henryk Koszalscy oraz zmarli z rodziny: Pawlaków i Jurkiewiczów

Czwartek 09.05.2024 r.

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Janina Mądra

7.00

+ Przemysław Stryganek

18.00

+ Stanisław Tomaszewski w 7 rocznicę śmierci

18.00

+ Urszula Mądra

18.00

+ Zbigniew Jakubowski

Piątek 10.05.2024 r.

6.30

+ Krzysztof Lieske

7.00

+ Edmund Ostrowski

7.00

+ Henryk Adamczak

18.00

W 10 rocznicę ślubu Katarzyny i Łukasza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Kazimierz i Jadwiga Koperscy

Sobota 11.05.2024 r.

6.30

+ Krystyna Szczepankiewicz

7.00

+ Radosław Grobelski

7.00

+ Aleksander van Brenk

18.00

W 18 urodziny Wiktorii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Henryk Pawełczak

18.00

+ Jan, Józefa, Sławomira, Józef Grzywacz i Bronisław Ślimak

Niedziela 12.05.2024 r.

7.00

+ Roman Prus

8.30

+ Maria, Bronisław, Andrzej Dalewscy, Weronika, Józef i Stanisław Kaźmierczak

8.30

+ Krystyna, Stanisław i Grzegorz Drybańscy

8.30

+ Krystyna, Stanisław Kolis i Danuta Sęk

10.00

+ Bernard Kolczyński

10.00

+ Jadwiga Antoniak w 3 rocznicę śmierci

11.30

W intencji dzieci przyjmujących I Komunię Świętą

15.00

+ Krystyna Żychska

18.30

+ Janina i Feliks Kamińscy

 

Intencje mszalne 28.04.2024 – 05.05.2024 r.

Niedziela 28.04.2024 r.

7.00

+ Katarzyna i Stanisław Skrzypczak

7.00

+ Helena Kociszewska w 20 rocznicę śmierci

8.30

+ Antoni Skrzypek w 1 rocznicę śmierci

10.00

+ Bernard Kolczyński oraz Jadwiga i Antoni Barciszewscy

11.30

+Wacława i Wacław Bułakowscy

15.00

W 33 rocznicę ślubu Lidii i Jarosława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Edward Drozd

18.30

+ Kazimierz Borowski w 8 rocznicę śmierci

Poniedziałek 29.04.2024 r.

6.30

+ Ludwika Borys

7.00

+ Jadwiga i Piotr Geszke

7.00

+ Gabriela Grześkowiak

18.00

+ Michał Cieślewicz

18.00

+ Wanda, Urszula, Stefan Wegnerscy

18.00

+ Edward Kapciński w 15 rocznicę śmierci

Wtorek 30.04.2024 r.

6.30

+ zmarli z rodziny Bykowskich

7.00

+ Marek Woś

7.00

+ Florian Woźny

7.00

+ Zbigniew Jakubowski

18.00

+ Irena Kaczyńska

18.00

+ Marianna i Wacław Święciochowscy

18.00

+ Kazimiera, Ludwik, Ryszard Kwiecińscy oraz zmarli z rodziny

Środa 01.05.2024 r.

6.30

+ Sylwester Dobek

6.30

O łaski potrzebne Tomaszowi

7.00

+ Felicja, Olech Cegiel i zmarli z rodziny

7.00

+ Przemysław Stryganek

7.00

+ Michał Cieślewicz

18.00

+ Zbigniew Idaszak

18.00

+ Czesława,Adam i Danuta Wietrzykowscy

Czwartek 02.05. 2024 r.

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

W 50 urodziny Edyty z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

7.00

+ Aniela Kozińska, Apolonia, Tadeusz i Marek Lewandowscy

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii

18.00

W 20 rocznicę ślubu Małgorzaty i Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Piątek 03.05.2024 r. NMP Królowej Polski

7.00

+ Maria Cieślicka

8.30

+ Sylwester, Pelagia, Barbara, Zenon i Tadeusz Kamyszek

8.30

+ Florian Stróżyk

10.00

+ Stanisław, Krystyna, Franciszka Witczak

11.30

+ Pelagia i Marcin Woźniczka

11.30

O Błogosławieństwo Boże dla Artura z okazji urodzin

15.00

W intencji Ojczyzny

18.30

+ Leonard Nowak

Sobota 04.05.2024 r.

6.30

+ Wojciech Sopniewski

7.00

+ Jadwiga Koperska

7.00

+ Mirosława Łukiewska

7.00

W intencji zadośćuczynienia za zniewagi i obelgi przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi

18.00

+ Florian Stróżyk

18.00

+ Antoni Wiśniewski w 30 rocznicę śmierci

18.00

+ Bolesław Izbiński

Niedziela 05.05 .2024 r.

7.00

+ Irena, Eugeniusz Koszela i zmarli z rodziny

7.00

+ Teresa Marciniak

8.30

+ Szczepan Wełnogórski (4 rocz. śm.) i Sławomir Giza

10.00

+ Maria Świderska w 5 rocznicę śmierci

10.00

+ Grażyna Ślimak oraz zmarli z rodziny Maciejewiczów

11.30

+ Zdzisława Kryszak w 1 rocznicę śmierci

11.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla: Weroniki, Bartosza, Aleksandry i Witolda

15.00

+ Bożena i Jan Rosińscy w 8 rocznicę śmierci

18.30

+ Monika i Wojciech Frąckowiak oraz zmarli z rodziny

 

Intencje mszalne 21.04.2024 – 28.04.2024r.

Niedziel21.04 .2024 r.

7.00

+ Teresa Marciniak

8.30

+ Halina Wiśniewska w 1 rocznicę śmierci

8.30

+ Zbigniew Grzechowiak

8.30

+ Halina, Stefania, Roman, Wojciech Kawka

10.00

+ Józefa, Dionizy i Teodozja Wittek oraz Czesław Bzura

11.30

+ Stefania, Krystyna Łukomskie

11.30

+ Antoni, Zofia Hajduk i zmarli z rodziny Hajduk

11.30

W 30 rocznicę ślubu Małgorzaty i Dariusza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże Bbogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Kazimiera i Kazimierz Orlikowscy oraz Aleksandra Nowak

18.30

+ Irena Walczak

Poniedziałek 22.04.2024 r.

6.30

+ Krystyna Szczepankiewicz

7.00

+ Krystyna Sobecka w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Robert Kuchta

7.00

+ Aleksander van Brenk

18.00

W 6 rocznicę ślubu Elżbiety i Bogdana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Maria, Rudolf, Marian Kozaneccy, Ryszard Kwieciński oraz zmarli z rodziny

18.00

+ Wanda Sęk

Wtorek 23.04.2024 r.

6.30

+ Jarosław Jankowski

7.00

+ Przemysław Stryganek

7.00

+ Edmund Ostrowski

7.00

+ Wojciech Przybysz

18.00

+ Weronika Ciszak w 27 rocznicę śmierci

18.00

+ Stanisław Oleszko

Środa 24.04.2024 r.

6.30

+ Zofia i Zdzisław Lukstaedt

7.00

+ Henryk, Kazimiera, Stanisław i Andrzej Szafraniak

7.00

+ Zenon Pieczyński

18.00

+ Helena, Edmund, Stanisław Bobrzyńscy

18.00

+ Marian Bodda

Czwartek 25.04 2024 r.

6.30

+ Jarosław Jankowski

7.00

+ Eugeniusz Płachciński

7.00

+ Przemysław Stryganek

18.00

+ Ludwik Macioł

18.00

+ Marek Wasielewski

18.00

+ Dorota Józefiak w 4 oraz Jan Stablewski w 30 rocznicę śmierci

Piątek 26.04.2024 r.

6.30

W 50 rocznicę ślubu Mieczysławy i Franciszka z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

7.00

+ Jacek Maciejewski

7.00

+ Przemysław Stryganek

18.00

W 30 rocznicę ślubu Danuty i Marka z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Bogusława Lewandowska

18.00

+ Marcin Nowicki w 5 rocznicę śmierci

18.00

+ Józef Małolepszy i zmarli z rodziny Greficzów

Sobota 27.04.2024 r.

6.30

+ Krystyna Szczepankiewicz

7.00

+ Ewa Wolasz

7.00

+ Janina Sommer

7.00

+ Wojciech Przybysz

18.00

+ Henryk i Roman Nelke

18.00

W 50 rocznicę ślubu Alicji i Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Niedziela 28.04.2024 r.

7.00

+ Katarzyna i Stanisław Skrzypczak

7.00

+ Helena Kociszewska w 20 rocznicę śmierci

8.30

+ Antoni Skrzypek w 1 rocznicę śmierci

10.00

+ Bernard Kolczyński oraz Jadwiga i Antoni Barciszewscy

11.30

+Wacława i Wacław Bułakowscy

15.00

W 33 rocznicę ślubu Lidii i Jarosława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.30

+ Kazimierz Borowski w 8 rocznicę śmierci

 

Intencje mszalne 14.04.2024 – 21.04.2024r.

Niedziela 14.04.2024 r.

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

+ Jan i Helena Wieczorek

8.30

+ Łucja i Franciszek Macińscy

8.30

+ Andrzej Perliński, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Zenon, Józefa Sobiesiak, Jacek Komorowski, Franciszek Dołyk i Roman Padoł

10.00

+ ks. Radosław Tuszyński

10.00

+ Bolesław Izbiński

11.30

+ Zdzisława Kryszak

11.30

+ Władysław Dereziński

11.30

W 35 rocznicę ślubu Danuty i Zenona z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Jerzy Soszyński (11 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny: Soszyńskich i Siwów

18.30

+ Elżbieta Kamińska w 1 rocznicę śmierci

Poniedziałek 15.04.2024 r.

6.30

+Marek Marchlewicz

7.00

+ Janina, Jan, Eugeniusz i Wiesława Kasprowicz, Ireneusz Filipiak oraz Samuel di Vita

7.00

+ Zenon Pieczyński

18.00

+ Kazimierz Kiedrowski, Barbara Skowrońska oraz zmarli z rodziny

18.00

+ Aniela Przybylska (9 rocz. śm.) i zmarli z rodziny

Wtorek 16.04.2024 r.

6.30

+ Wacław Opaczewski, Aniela, Lidia i Józef Ciesielscy

7.00

+ Zdzisława Kryszak

7.00

+ Henryk Zdrojewski

18.00

+ Artur Korolewicz w 4 rocznicę śmierci

18.00

+ Stefania Łukomska w 10 rocznicę śmierci

Środa 17.04.2024 r.

6.30

+ Daniel Smyk w 3 rocznicę śmierci

7.00

+ Zenon Pieczyński

7.00

+ Henryk Zdrojewski

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie

18.00

+ Czesław Starzyński

Czwartek 18.04 2024 r.

6.30

+ Eugeniusz Adam,Danuta Gospodarek

7.00

+ Gabriela Grześkowiak

7.00

+ Przemysław Stryganek

18.00

+ Franciszka, Zygmunt i Ryszard Budziak

18.00

+ Janina, Władysław Szymkowiak, Leokadia, Zygfryd Bednarek

Piątek 19.04.2024 r.

6.30

+ Robert Kuchta

7.00

+ Czesława Tycka

7.00

+ Irena Zalewska

18.00

+ Pelagia, Stefan, Henryk i Mariusz Śrama

18.00

+ Jadwiga, Kazimierz Koperscy

18.00

+ Tadeusz Domecki

Sobota 20.04.2024 r.

6.30

+ Grzegorz Starosta

7.00

+ Zofia, Stanisław, Andrzej, Zbigniew Henkel, Józef Piechnik, Ewa Mszanecka oraz dusze w czyśću cierpiące

7.00

+ Mirosława Łukiewska

7.00

+ Ludwika Borys

18.00

+ Kazimierz i Marta Krause oraz zmarli z rodziny

18.00

+ Stanisława, Wacław Nitka, Bogusława, Marian Sobkowiak, Łucja Hanasz, zmarli z rodziny: Kozaneckich, Pińskich, Sobkowiak i Nitka

Niedziela21.04.2024 r.

7.00

+ Teresa Marciniak

8.30

+ Halina Wiśniewska w 1 rocznicę śmierci

8.30

+ Zbigniew Grzechowiak

8.30

+ Halina, Stefania, Roman, Wojciech Kawka

10.00

+ Józefa, Dionizy i Teodozja Wittek oraz Czesław Bzura

11.30

+ Stefania, Krystyna Łukomskie

11.30

+ Antoni, Zofia Hajduk i zmarli z rodziny Hajduk

11.30

W 30 rocznicę ślubu Małgorzaty i Dariusza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Kazimiera i Kazimierz Orlikowscy oraz Aleksandra Nowak

18.30

+ Irena Walczak

 

Intencje mszalne 07.04.2024 - 14.04.2024 r.

 

Niedziela 07.04 .2024 r. Święto Bożego Miłosierdzia

7.00

+ Łucja i Bernard Jankowscy

8.30

+ Weronika, Józef, Stanisław Kaźmierczak oraz Maria i Bronisław Dalewscy

8.30

+ Ignacy (40 rocz. śm.) i Janina Skrzypczak

10.00

+ Władysława Bartz

10.00

+ Marian (12 rocz. śm.), Aleksandra Nowak oraz Zofia i Marian Kaszuba

11.30

+ Maciej Jagodziński

11.30

+ Maria i Bolesław Radke

11.30

W 55 rocznicę ślubu Zofii i Bogdana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Wiktoria, Franciszek, Zbigniew Nawroccy, Łucja, Leon Olejniczak i Pelagia Radacz

18.30

+ Teresa (1 rocz. śm.) i Roman Ryndak

Poniedziałek 08.04.2024 r.

6.30

+ Zofia, Piotr, Władysław, Kazimierz, Józef, Stanisław, Henryk Zachwieja

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ Bożena Moskal

18.00

W intencji ochrony życia dzieci poczętych i o Boże błogosławieństwo dla podejmujących Duchową Adopcję

18.00

+ Teresa Owczarzak w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Zbigniew Wawrzecki

Wtorek 09.04.2024 r.

6.30

+ Eugeniusz Adam

7.00

W 36 rocznicę ślubu Hanny i Pawła z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

7.00

+ Zbigniew Jakubowski

18.00

+ Michał Cieślewicz

18.00

+ Prakseda i Maksymilian Wiśniewscy

18.00

+ Bogumiła, Lucjan Fajfer

Środa 10.04.2024 r.

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Zenon Pieczyński

7.00

+ Przemysław Stryganek

18.00

+ Władysława (11 rocz. śm.) i Stanisław Wiśniewscy oraz Piotr Nawrocki

18.00

+ Stanisław Chudziński

Czwartek 11.04 2024 r.

6.30

+ Krystyna Szewczyk

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ ks. Radosław Tuszyński i ks. Piotr Pawlukiewicz

18.00

+ Leon, Jadwiga Malka i zmarli z rodziny

18.00

+ Genowefa Szumera (7 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny

Piątek 12.04.2024 r.

6.30

+ Józef Kowalczyk

7.00

+ ks. Radosław Tuszyński

7.00

+ Jadwiga Sasak

18.00

+ Teresa Lewandowska

18.00

+ Franciszek, Marianna, Stanisława, Edmund Parus i Józef Rudzki

18.00

+ Wojciech Frasz, Danuta, Henryk i Agnieszka Butka

Sobota 13.04.2024 r.

6.30

+ Edmund Ostrowski

7.00

+ ks. Radosław Tuszyński w 2 rocznicę śmierci

7.00

+ Krzysztof Maciejewski

18.00

+ Przemysław, Tomasz Wegner

18.00

+ Zbigniew Witkowski i Bronisław Kmiecikowski

Niedziela 14.04.2024 r.

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

+ Jan i Helena Wieczorek

8.30

+ Łucja i Franciszek Macińscy

8.30

+ Andrzej Perliński, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Zenon, Józefa Sobiesiak, Jacek Komorowski, Franciszek Dołyk i Roman Padoł

10.00

+ ks. Radosław Tuszyński

10.00

+ Bolesław Izbiński

11.30

+ Zdzisława Kryszak

11.30

+ Władysław Dereziński

11.30

W 35 rocznicę ślubu Danuty i Zenona z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Jerzy Soszyński (11 rocz. śm.) oraz zmarli z rodzin Soszyńskich i Siwów

18.30

+ Elżbieta Kamińska w 1 rocznicę śmierci

 

Intencje mszalne 31.03.2024 – 07.04.2024 r.

Niedziela: 31.03.2024 r. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

8.30

+ ks. Jerzy, Pelagia, Stanisław Śrama oraz Mieczysław i Małgorzata Jadłowscy

8.30

+ Wincenty Magowski oraz Leon i Helena Chudaś

10.00

+ Andrzej Perliński, Józefa, Zenon Sobiesiak, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Jacek Komorowski, Franciszek Dołyk, Roman Padoł

11.30

+ Dorota, Wacław Mietliccy

11.30

+ Krystyna, Lech i Marek Wiśniewscy

11.30

W 38 rocznicę ślubu Andrzeja i Aleksandry z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Joanna ,Stanisław Walter oraz Eugenia i Leon Matysiak

18.30

+ Czesława, Aleksander i Kazimierz Wojtasińscy

Poniedziałek: 01.04.2024 r. Poniedziałek Wielkanocny

7.00

+ Wiesław Kaczmarek

8.30

+ Zbigniew Jakubowski

8.30

+ Ewa i Kazimierz Kamińscy

10.00

+ Marian Łukomski, Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy, Maria Świderska, Henryk Koperski i Maciej Jagodziński

10.00

+ Sylwester Bociek

11.30

+ Teresa Owczarzak

11.30

+ Rozalia, Stefan, Zdzisław Calów

11.30

+ Zbigniew Walter w 3 rocznicę śmierci

15.00

+ Helena, Ludwik, Anna i Jacek Błaszczyk

18.30

+ Helena Stryganek w 8 rocznicę śmierci

Wtorek: 02.04.2024 r.

6.30

+ Janina Rokicka

7.00

+ Teodozja Bartkowska

7.00

+ Zenon Pieczyński

18.00

+ Franciszek, Marianna, Stanisław, Edward Parus i Józef Rudzki

18.00

+ Ryszard Kwieciński

Środa: 03.04.2024 r.

6.30

+ Joanna, Stefan Glapa

7.00

+ Bogdan Płażalski

7.00

+ Ryszard Zieliniacki

7.00

+ Wanda Sęk

18.00

+ Przemysław, Tomasz Wegner i Barbara Rumianowska

18.00

+ Bernardyna Wilkosz

18.00

+ Michał Cieślewicz

Czwartek: 04.04.2024 r.

6.30

+ Helena Kasperek

7.00

+ Jerzy Matacz w 7 rocznicę śmierci

7.00

+ Henryk Zdrojewski

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii

18.00

+ Antonina, Chryzostom i Bolesław Szydlarscy

18.00

+ Władysław Dereziński

18.00

Z prośbą o zdrowie dla Marka

Piątek: 05.04.2024 r.

6.30

W 97 urodziny Władysławy z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

7.00

+ Helena Kasperek

7.00

+ Zuzanna Rogala

16.00

+ Zygmunt Robaszkiewicz

18.00

+ Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota: 05.04.2024 r.

6.30

+ Robert Kuchta

7.00

+ Antoni Skrzypek

7.00

+ Bogdan Płażalski

7.00

W intencji zadośćuczynienia za zniewagi i obelgi przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryji

18.00

W 22 rocznicę ślubu Danuty i Krzysztofa z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Urszula i Wacław Koźmińscy i zmarli z rodziny

18.00

+ Leokadia i Marian Kaźmierczak oraz Danuta Stankiewicz

Niedziela: 07.04.2024 r. Niedziela Miłosierdzia Bożego

7.00

+ Łucja i Bernard Jankowscy

8.30

+ Weronika, Józef, Stanisław Kaźmierczak oraz Maria i Bronisław Dalewscy

8.30

+ Ignacy w 40 rocznicę śmierci i Janina Skrzypczak

10.00

+ Władysława Bartz

10.00

+ Marian w 12 rocznicę śmierci, Aleksandra Nowak oraz Zofia i Marian Kaszuba

11.30

+ Maciej Jagodziński

11.30

+ Maria i Bolesław Radke

11.30

W 55 rocznicę ślubu Zofii i Bogdana z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Wiktoria, Franciszek, Zbigniew Nawroccy, Łucja, Leon Olejniczak i Pelagia Radacz

18.30

+ Teresa w 1 rocznicę śmierci i Roman Ryndak

 

Intencje mszalne 24.03.2024 – 31.03.2024r.

 

Niedziela24.03.2024 r. Niedziela Palmowa

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

+ Wanda Sęk

8.30

+ zmarli z rodziny: Grzechowiaków i Zacholskich

8.30

+ Regina (1 rocz. śm.) i Tadeusz Misch

10.00

+ Marta, Stefan Staniszewscy, Izabela, Marian Piaskowscy, Stefania Smykowska i Zbigniew Sołtysiak

10.00

+ Krystyna, Roman Rojewscy, Maria i Jan Szczepańscy, Teresa Kwiatkowska oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

11.30

+ Józef Pawlak, Jadwiga, Leon i Zenon Libner

15.00

W 18 urodziny Gracjana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.30

+ Zofia Marciniak

Poniedziałek 25.03.2024 r.

6.30

+ Józef Kowalczyk

7.00

+ Paweł Misch

7.00

+ Bogdan Płażalski

18.00

+ Bogusława Lewandowska

18.00

+ Marcin Pilarski (3 rocz. śm.), Wanda, Ludwik Makowscy oraz zmarli z rodziny, Anna i Witold Kasprowicz i zmarli z rodziny

18.00

+ Zbigniew Śliwczyński w 12 rocznicę śmierci

Wtorek 26.03.2024 r.

6.30

+ Aurelia Marcinkowska - Wałdowska

7.00

+ Bożena Chutek

7.00

+ Janina Sommer

18.00

+ Teresa Duszyńska w 4 rocznicę śmierci

18.00

+ Zbigniew Szmytka

Środa 27.03.2024 r.

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Czesława Brzewińska

7.00

+ Teodozja Bartkowska

7.00

W 50 urodziny Renaty z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże

błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Wiesław Kaczmarek

18.00

+ Renata Kasprzak oraz Józef i Zofia Jaskólscy

Czwartek 28.03.2024 r. Wielki Czartek

18.00

Za kapłanów posługujących w naszej Parafii oraz o nowe powołania kapłańskie

18.00

+ ks. Prałat Bronisław Michalski i ks. Radosław Tuszyński

18.00

+ Lechosław Kłysz i zmarli z rodziny

18.00

O Boże błogosławieństwo dla Roksany w 30 i Łukasza w 31 urodziny

18.00

+ Władysław Dereziński

Piątek 29.03.2024 r. Wielki Piątek

18.00

Liturgia Męki Pańskiej

Sobota 30.03.2024 r. Wielka Sobota

21.00

Wigilia Paschalna intencji Parafian

21.00

+ Julian Nowakowski (10 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny Różewiczów

21.00

+ Franciszek (17 rocz. śm.) i Irena Cieślewicz

Niedziela 31.03.2024 r. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

8.30

+ ks. Jerzy, Pelagia, Stanisław Śrama oraz Mieczysław i Małgorzata Jadłowscy

8.30

+ Wincenty Magowski oraz Leon i Helena Chudaś

10.00

+ Andrzej Perliński, Józefa, Zenon Sobiesiak, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Jacek Komorowski, Franciszek Dołyk, Roman Padoł

11.30

+ Dorota, Wacław Mietliccy

11.30

+ Krystyna, Lech i Marek Wiśniewscy

11.30

W 38 rocznicę ślubu Andrzeja i Aleksandry z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Joanna ,Stanisław Walter oraz Eugenia i Leon Matysiak

18.30

+ Czesława, Aleksander i Kazimierz Wojtasińscy

 

Intencje mszalne 17.03.2024 -24.03.2024r.

Niedziela 17.03.2024 r.

7.00

+ Wiktoria, Sylwester i Jerzy Soszyńscy

8.30

+ Irena, Zbigniew, Kazimiera, Stanisława, Sylwester Roszak oraz Jan i Jadwiga Chojeccy

8.30

+ Maria, Józef i Piotr Nawroccy

10.00

+ Marian Wilk (25 rocz. śm.), Franciszek Półtoranos, Pelagia i Alojzy Boruccy

10.00

+ Mieczysław Klukas oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy

11.30

+ Hanna i Jarosław Kabacińscy

11.30

+ Andrzej Wieczorek w 1 rocznicę śmierci

11.30

+ Józef Małolepszy, Stefania i Józef Greficz

15.00

+ Andrzej Pietraszewski

15.00

W 80 urodziny Bożeny z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.30

+ Regina, Antoni Błaszczyk oraz Irena i Szczepan Koczorowscy

Poniedziałek:18.03.2024 r.

6.30

+ Marek Woś

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Henryk Malicki

7.00

+ Bogdan Płażalski

7.00

+ Mirosława Łukiewska

18.00

+ Marian Kowalski w 30 rocznicę śmierci

Wtorek 19.03.2024 r. - Uroczystość św. Józefa

6.30

+ Stanisława, Zenon, Bogdan, Marek i Mirosław Grzelak

6.30

+ Ludwika Borys

7.00

+ Antoni Skrzypek

7.00

+ Józefa Józefiak

18.00

+ Józef, Stanisława i Kleofas Welzandt

18.00

W 70 urodziny Ignacego z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Środa 20.03.2024 r.

6.30

+ Grzegorz Starosta

6.30

+ Witold Lewandowski

7.00

+ Helena w 2 rocznicę śmierci i Jan Świątek

7.00

+ Zenon Pieczyński

7.00

+ Stefan Szymkowiak

18.00

W 65 urodziny Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Józef Czarnecki, Kaimierz i Anna Jaroszewscy

18.00

+ Zofia Marciniak

Czwartek 21.03.2024 r.

6.30

+ Waldemar, Cecylia Pierowscy

6.30

+ ks. Marian Marchowski, ks. Mieczysław Powalisz i ks. Władysław Zientarski

7.00

+ Ewa Kiedrowska i Anna Kubiak

7.00

+ Henryk Zdrojewski

7.00

+ Maria Szymańska

18.00

+ Marek Witkowski

18.00

+ Władysław Dereziński

Piątek 22.03.2024 r.

6.30

+ Marek Woś

6.30

+ Aleksandra Nowak

7.00

+ Bogusław Freigant i Hanna Krzywińska

7.00

+ Jan Laskowski

7.00

+ Ryszard Zieliniacki

18.00

+ Bolesława, Czesław Rosińscy i Antoni Skrzypek

18.00

+ Wanda Sęk oraz Józef i Teresa Toczkowscy

Sobota 23.03.2024 r.

6.30

+ Bogdan Płażalski

6.30

+ Jerzy Dzięcioł w 10 rocznicę śmierci

7.00

+ Włodzimierz Zarzyński

7.00

+ Kacper Manuszak

7.00

+ Janina Sommer

18.00

+ Ryszard Bogoszewski w 5 rocznicę śmierci

18.00

+ Krystyna i Mieczysław Witczak

Niedziela:24.03.2024 r. Niedziela Palmowa

7.00

+ Maria Cieślicka

7.00

+ Wanda Sęk

8.30

+ zmarli z rodziny: Grzechowiaków i Zacholskich

8.30

+ Regina (1 rocz. śm.) i Tadeusz Misch

10.00

+ Marta, Stefan Staniszewscy, Izabela, Marian Piaskowscy, Stefania Smykowska i Zbigniew Sołtysiak

10.00

+ Krystyna i Roman Rojewscy, Maria i Jan Szczepańscy, Teresa Kwiatkowska oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

11.30

+ Józef Pawlak, Jadwiga, Leon i Zenon Libner

15.00

W 18 urodziny Gracjana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.30

+ Zofia Marciniak

 

Intencje mszalne 10.03.2024 – 17.03.2024r.

Niedziela:10.03.2024 r.

7.00

+ Teresa Marciniak

7.00

W 40 urodziny Grzegorza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

8.30

+ Krystyna, Stanisław i Grzegorz Drybańscy

8.30

+ Irena, Zygmunt Bernaccy oraz Roman Bultrowicz

10.00

+ Jan Bartoń, Stanisław, Zofia, Władysław i Bronisław Wędzina

10.00

+ Michał Cieślewicz

11.30

+ Barbara Kamyszek

11.30

+ Irena, Adam Kądziela i Maciej Jagodziński

11.30

+ Tomasz Czerniak (10 rocz. śm.) oraz zmarli z rodzin Czerniaków i Mądrych

15.00

+ Stanisław Śniegocki w 1 rocznicę śmierci

18.30

+ Teresa Duszyńska

Poniedziałek 11.03.2024 r.

6.30

+ Józef Kowalczyk

7.00

+ Janina Sommer

7.00

+ Jacek Marchlewicz

18.00

+ Halina Cegielska w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Czesława, Ludwik, Tadeusz, Regina i Paweł Misch oraz zmarli z rodzin Misch i Grześkowiak

18.00

+ Władysław Dereziński

Wtorek 12.03.2024 r.

6.30

+ Katarzyna Ciszak

7.00

+ Henryk, Daniela Zawodny oraz Kazimiera i Franciszek Bociek

7.00

+ Zofia Józefiak

18.00

+ Adam Buzała w 24 rocznicę śmierci

18.00

+ Kazimiera Martynowska (12 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny

18.00

W intencji gimnazjalistów z 1863 roku

Środa 13.03.2024 r.

6.30

+ Anna Duszyńska

7.00

+ Bożena Chutek

7.00

+ Krystyna Konieczka

18.00

+ Krystyna i Władysław Derezińscy oraz zmarli z rodzin Derezińskich, Szturemskich, Pilarowskich i Burzyńskich

18.00

+ Bożena Rewers oraz zmarli z rodziny: Rewersów i Osowców

18.00

+ Mieczysław Woźniak

Czwartek 14.03.2024 r.

6.30

+ Czesława, Stefan, Marian, Stanisława, Władysław Majewscy oraz zmarli z rodzin Majewskich i Ciesielskich

7.00

+ Bogdan Płażalski

7.00

+ Krystyna Konieczka

18.00

+ Maria Kobus oraz zmarli z rodzin Kobus i Basicz

18.00

+ Czesław Kosmacz w 10 rocznicę śmierci

18.00

+ Ludwik Macioł

Piątek 15.03.2024 r.

6.30

+ Krzysztof Kremer

7.00

+ Bogdan Płażalski

7.00

+ Ryszard Zieliniacki

18.00

+ Jolanta Wojciechowska i Leokadia Pulnik

18.00

+ Stanisława (4 rocz. śm.) i Władysław Winiarscy

18.00

+ Jerzy Kopiński

Sobota 16.03.2024 r.

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Zenon Pacanowski

7.00

+ Włodzimierz Zarzyński

18.00

+ Janina i Wiktor Sobeccy

18.00

+ Zbigniew Guściora (13 rocz. śm.), Dorota Kubicka, Janina, Feliks, Stefan, Stanisław Baran

18.00

+ Bogusława Lewandowska

Niedziela 17.03.2024 r.

7.00

+ Wiktoria, Sylwester i Jerzy Soszyńscy

8.30

+ Irena, Zbigniew, Kazimiera, Stanisława, Sylwester Roszak oraz Jan i Jadwiga Chojeccy

8.30

+ Maria, Józef i Piotr Nawroccy

10.00

+ Marian Wilk (25 rocz. śm.), Franciszek Pótoranos, Pelagia i Alojzy Boruccy

10.00

+ Mieczysław Klukas oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy

11.30

+ Hanna i Jarosław Kabacińscy

11.30

+ Andrzej Wieczorek w 1 rocznicę śmierci

11.30

+ Józef Małolepszy, Stefania i Józef Greficz

15.00

+ Andrzej Pietraszewski

15.00

W 80 urodziny Bożeny z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.30

+ Regina, Antoni Błaszczyk oraz Irena i Szczepan Koczorowscy

 

Intencje mszalne 03.03.2024 – 10.03.2024 r.

Niedziela 03.03.2024 r.

7.00

+ Irena, Kazimierz Ziółkowscy oraz Jan i Franciszka Podgórscy

8.30

+ Maria i Jan Kwaśniewscy

8.30

+ Józef Toczkowski w 1 rocznicę śmierci

10.00

+ Regina Kwiatkowska, Wincenty i Joanna Pacanowscy oraz Janina i Walerian Borys

10.00

+ Teresa Lewandowska

11.30

+ Lech Wiśniewski

11.30

+ Sabina i Aleksander Choniej

15.00

+ Anna, Józef, Stefan Wełnogórscy oraz zmarli z rodziny

18.30

+ Stefan, Maria i Kazimierz Cegiel

Poniedziałek 04.03.2024 r.

6.30

+ Katarzyna Ciszak

7.00

+ Czesław Sommer

7.00

+ Renata Czarnecka w 14 rocznicę śmierci

7.00

+ Kazimiera Tomaszewska

18.00

+ Kazimierz Kaczor

18.00

+ Teofil, Joanna Błaszczyk

18.00

+ Władysław Dereziński

Wtorek 05.03.2024 r.

6.30

+ Kazimierz Waliszewski

7.00

+ Maria Jakubiak, Jan Gałęzewski

7.00

+ Mirosława Łukiewska

18.00

+ Maria, Florian Krawczyńscy

18.00

+ Jan (17 rocz. śm.) i Wiktoria Przybysz

Środa 06.03.2024 r.

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Franciszka i Stefan Bączkiewicz

7.00

+ Zofia, Szczepan i Florian Wędzikowscy

18.00

+ Oliwia Rodak

18.00

+ Maria, Dominik i Jan Zamiara

Czwartek 07.03.2024 r.

6.30

+ Danuta Trościenko

7.00

+ Włodzimierz Zarzyński

7.00

+ Henryk Malicki

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii

18.00

+ Edmund Szlacheta w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Władysław Krawczyński

Piątek 08.03.2024 r.

6.30

+ Stanisław Góralczyk

7.00

+ Wiesława Krause

7.00

+ Włodzimierz Kędziorek

18.00

+ Andrzej Krause w 21 rocznicę śmierci

18.00

+ Hieronim Guziołek

20.00

W intencjach uczestników Nocnej Drogi Krzyżowej

Sobota 09.03.2024 r.

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Bożena Chutek

7.00

+ Janina Sommer

18.00

+ Jadwiga Fabiszak w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Izabela, Marian Kaptur oraz Konstancja i Maksymilian Hartwich

Niedziela 10.03.2024 r.

7.00

+ Teresa Marciniak

7.00

W 40 urodziny Grzegorza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

8.30

+ Krystyna, Stanisław i Grzegorz Drybańscy

8.30

+ Irena, Zygmunt Bernaccy oraz Roman Bultrowicz

10.00

+ Jan Bartoń, Stanisław, Zofia, Władysław i Bronisław Wędzina

10.00

+ Michał Cieślewicz

11.30

+ Barbara Kamyszek

11.30

+ Irena, Adam Kądziela i Maciej Jagodziński

11.30

+ Tomasz Czerniak (10 rocz. śm.) oraz zmarli z rodzin Czerniaków i Mądrych

15.00

+ Stanisław Śniegocki w 1 rocznicę śmierci

18.30

+ Teresa Duszyńska

 

Intencje mszalne 25.02.2024 - 03.03.2024r.

Niedziela2502.2024 r.

7.00

+ Wanda, Marianna, Konstanty Piekarscy

7.00

O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy

8.30

+ Czesław (8 rocz. śm.) i Regina Śmigielscy

8.30

W 80 urodziny Stefanii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata oraz + Aleksander Rosada w 2 rocznicę śmierci

8.30

+ Maria, Józef, Edward i Feliks Pleszewscy

10.00

+ Jan Dalewski oraz Janina Kledzik

10.00

+ Barbara Dutkiewicz

11.30

+ Hanna i Jarosław Kabacińscy

11.30

+ Kazimierz (22 rocz. śm.), Henryk i Lucyna Burnos

11.30

+ Barbara Smakosz

15.00

+ Helena i Stanisław Szaraj

18.30

+ Eugeniusz Płachciński w 1 rocznicę śmierci

Poniedziałek 26.02.2024 r.

6.30

+ Jadwiga, Andrzej,Władysława Żugaj

7.00

+ Stanisław (1 rocz. śm.), Kazimiera, Henryk i Andrzej Szafraniak

7.00

+ Kazimierz Waliszewski

18.00

+ Stanisław Kostrzewa

18.00

+ Bogusława Wędzikowska, Elżbieta Fritzkowska i Andrzej Ceglarski

Wtorek 27.02.2024 r.

6.30

+ Aleksander van Brenk

7.00

+ Kazimierz Waliszewski

7.00

+ Maria Szymańska

7.00

+ Sylwester Nowicki w 2 rocznicę śmierci

18.00

+ Czesława Tycka

18.00

+ Joanna Zamiara

Środa 28.02.2024 r.

6.30

+ Katarzyna Ciszak

7.00

+ Krystyna Konieczka

7.00

+ Zenon Pieczyński

18.00

+ Maria i Kazimierz Kiedrowscy

18.00

W 70 urodziny Benedykta z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Czwartek 29.02.2024 r.

6.30

+ Krystyna Król

7.00

+ Janina Sommer

7.00

+ Czesława Tycka

18.00

+ Kazimierz Pietrzak

18.00

+ Marian Antkowiak

18.00

+ Władysław Krawczyński

Piątek 01.03.2024 r.

6.30

+ Andrzej Przyborski

7.00

+ Teresa Łukomska

7.00

+ Zenon Pieczyński

7.00

+ Zbigniew Jakubowski

16.00

+ Zdzisław, Maria Milowscy oraz zmarli z rodziny Byczkowskich

18.00

+ Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota 02.03.2024 r.

6.30

+ Irena Kosiak

7.00

+ Zbigniew Jakubowski

7.00

+ Teresa Ostrowska

7.00

W intencji zadośćuczynienia za zniewagi i obelgi przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi

18.00

+ Henryk Pawełczak

18.00

+ Jadwiga, Teodor Nowak oraz zmarli z rodzin Nowaków i Mańkowskich

Niedziela 03.03.2024 r.

7.00

+ Irena, Kazimierz Ziółkowscy oraz Jan i Franciszka Podgórscy

8.30

+ Maria i Jan Kwaśniewscy

8.30

+ Józef Toczkowski w 1 rocznicę śmierci

10.00

+ Regina Kwiatkowska, Wincenty Pacanowski oraz Janina i Walerian Borys

10.00

+ Teresa Lewandowska

11.30

+ Lech Wiśniewski

11.30

+ Sabina i Aleksander Choniej

15.00

+ Anna, Józef, Stefan Wełnogórscy oraz zmarli z rodziny

18.30

+ Stefan, Maria i Kazimierz Cegiel

 

Intencje mszalne 18.02.2024 – 25.02.2024 r.

Niedziela 18.02.2024 r.

7.00

+ Alfons Kowalczyk

8.30

+ Jacek Marczyński (20 rocz. śm.) oraz zmarli z rodz. Marczyńskich i Płoszyńskich

8.30

+ Sylwester Guziołek

10.00

W 18 urodziny Agaty z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Zenon Błaszczyk

11.30

+ Bogusław Frejgant, Hanna Krzywiński i zmarli z rodziny

11.30

+ Bronisław Puchalski oraz Kazimierz i Zofia Borzymowscy

11.30

+ Halina Masłowska-Zdralewicz oraz Marianna i Władysław Masłowscy

15.00

+ Mirosława Fredyk

18.30

+ Kazimierz Przybylski (9 rocz. śm.) oraz zmarli z rodz. Hołogów i Przybylskich

Poniedziałek 19.02.2024 r.

6.30

+ Andrzej Korolewicz, Melania i Stefan Saj

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ Wojciech Andrzejewski

7.00

O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy

18.00

+ Irena Szambelan

18.00

+ Krystyna Konieczka

18.00

+ Władysław Krawczyński

Wtorek 20.02.2024 r.

6.30

+Zofia Luksatedt

7.00

+ Władysława Bartz w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Czesława Tycka

18.00

+ Kazimierz , Maria i Róża Kaczor

18.00

+ Zbysław, Benedykt, Irena, Róża, Waldemar i Janusz Kosiak, Lucyna i Witold Wojciechowscy

18.00

+ Maria, Józef, Edward, Wiktor Rosołek, Jadwiga i Alojzy Kaźmierczak

Środa 21.02.2024 r.

6.30

+ Aleksander van Brenk

6.30

+ Wiesława i Kazimierz Drozd

7.00

+ Krystyna Konieczka

7.00

+ Henryk Malicki

18.00

+ Teresa Gadzińska

18.00

+ Mirosław Winiarski (20 rocz. śm.) i Ewa Karpińska (6 rocz. śm.)

Czwartek 22.02.2024 r.

6.30

+ Adam Piersa

7.00

+ Bogdan Płażalski

7.00

+ Mirosława Łukiewska

18.00

+ Eugenia Szramka w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Stanisława, Czesława, Marian, Władysław, Stefan Majewscy oraz zmarli z rodzin Majewskich i Ciesielskich

18.00

+ Marian Ćwikła

Piątek 23.02.2024 r.

6.30

+ Waldemar Pierowski

7.00

+ Mirosława Łukiewska

7.00

+ Zenon Pieczyński

18.00

+ Czesława Tycka

18.00

+ Teresa Łukomska

Sobota 24.02.2024 r.

6.30

+ Irena Kosiak

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ Leon Woźniak w 3 rocznicę śmierci

18.00

+ Roman i Helena Tubaccy

18.00

+ Stanisław Opaczewski

Niedziela 25 02.2024 r.

7.00

+ Wanda, Marianna, Konstanty Piekarscy

7.00

O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy

8.30

+ Czesław (8 rocz. śm.) i Regina Śmigielscy

8.30

W 80 urodziny Stefanii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata oraz + Aleksander Rosada w 2 rocznicę śmierci

8.30

+ Maria, Józef, Edward Pleszewscy

10.00

+ Jan Dalewski oraz Janina Kledzik

10.00

+ Barbara Dutkiewicz

11.30

+ Hanna i Jarosław Kabacińscy

11.30

+ Kazimierz (22 rocz. śm.), Henryk i Lucyna Burnos

11.30

+ Barbara Smakosz

15.00

+ Helena i Stanisław Szaraj

18.30

+ Eugeniusz Płachciński w 1 rocznicę śmierci

 

Intencje mszalne 11.02.2024 - 18.02.2024r.

Niedziela11.02.2024 r.

7.00

+ Maria Cieślicka, zmarli z rodzin Bartz i Cieślickich

7.00

+ Teresa Marciniak

8.30

+ Jerzy Harłożyński

8.30

+ Józefa, Zenon Sobiesiak, Andrzej Perliński, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Franciszek Dołyk, Roman Padoł, Jacek Komorowski

10.00

+ Roman Skrzypczak

10.00

+ Grażyna Ślimak i zmarli z rodziny Maciejewiczów

11.30

+ Edward Drozd i Sybiracy

11.30

+ Wacława i Wacław Bułakowscy

11.30

W 50 rocznicę ślubu Felicji i Zbigniewa z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Helena, Czesław Bednarkiewiczowie i zmarli z rodziny

18.30

+ Tadeusz Domecki

Poniedziałek 12.02.2024 r.

6.30

+ Janina Rokicka

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ Czesława Tycka

18.00

+ Edmund Gurbada (10 rocz. śm.) i zmarli z rodziny

18.00

+ Konrad Liberkowski

18.00

+ Teresa Lewandowska

Wtorek 13.02.2024 r.

6.30

+ Marek Marchlewicz

7.00

+ Bożena Chutek

7.00

+ Włodzimierz Zarzyński

18.00

+ Stefania , Kazimierz Goetz

18.00

+ Sylwester, Czesława i Maria Bierła

18.00

+ Ludwik Macioł

Środa 14.02.2024 r. Środa Popielcowa

7.00

+ Piotr Szpranger

7.00

+ Czesława Tycka

11.00

+ Natalia Przybylska

16.00

+ Henryk Malicki

16.00

+ Jerzy Konieczka

18.00

+ Elżbieta Dobek

18.00

+ Stanisława, Wacław Nitka, Bogumiła, Marian Sobkowiak, Łucja Hanasz oraz zmarli z rodzin Kozaneckich, Pińskich, Sobkowiak i Nitka

Czwartek 15.02.2024 r.

6.30

+ Kazimierz Waliszewski

7.00

+ Czesława Brzewińska

7.00

+ Włodzimierz Zarzyński

11.00

+ Czesława Tycka

18.00

W 90 urodziny Zofii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Konrad Liberkowski

Piątek 16.02.2024 r.

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Teresa Łukomska

7.00

+ Bogdan Płażalski

11.00

+ Krystyna Konieczka

18.00

+ Kazimierz Dembowiak oraz zmarli z rodzin Dembowiaków i Hołogów

18.00

+ Bogusław, Krystyna i Edward Freigant oraz Hanna Krzywińska

Sobota 17.02.2024 r.

6.30

+ Eugeniusz Adam

7.00

+ Janina Mądra

7.00

+ Andrzej Wieczorek

11.00

+ Leokadia, Jan Ciechanowscy oraz Marianna i Stanisław Woźniak

11.00

Za kapłanów posługujących w naszej Parafii oraz za zmarłych kapłanów, którzy w niej posługiwali

18.00

+ Sylwia, Sebastian Dobek, Marta Osiewicz, Oktawiusz Zieliński oraz zmarli z rodzin Dobek i Błaszak

18.00

+ Czesław (1 rocz. śm.) oraz Kazimiera i Marceli Liberkowscy

Niedziela18.02.2024 r.

7.00

+ Alfons Kowalczyk

8.30

+ Jacek Marczyński (20 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny: Marczyńskich i Płoszyńskich

8.30

+ Sylwester Guziołek

10.00

W 18 urodziny Agaty z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Zenon Błaszczyk

11.30

+ Bogusław Freigant, Hanna Krzywińska i zmarli z rodziny

11.30

+ Bronisław Puchalski oraz Kazimierz i Zofia Borzymowscy

11.30

+ Halina Masłowska-Zdralewicz oraz Marianna i Władysław Masłowscy

15.00

+ Mirosława Fredyk

18.30

+ Kazimierz Przybylski (9 rocz. śm.), zmarli z rodzin Hołogów i Przybylskich

 

Intencje mszalne 04.02.2024 - 11.02.2024r.

Niedziela 04.02.2024 r.

7.00

+ Maria Cieślicka, Wiktor Warda oraz zmarli z rodzin Gądeckich i Bartz

7.00

+ Roman Prus

8.30

+ Wiesław Kaczmarek w 6 rocznicę śmierci

8.30

+ Aniela, Michał Światkowscy

10.00

+ Dorota Zaręba

10.00

+ Jacek Kukurenda w 18 rocznicę śmierci

11.30

W 60. urodziny Andrzeja z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

+ Urszula, Edmund Tomczak

15.00

Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agaty i Sebastiana

18.30

+ Agnieszka, Danuta i Henryk Butka

Poniedziałek 05.02.2024 r.

6.30

+ Adam Piersa

7.00

+ Stanisław Salski

7.00

+ Czesława Tycka

7.00

+ Stanisław Górlaczyk

18.00

+ Lucyna Burnos, Irena Lichnerowicz, Maria Byczyńska

18.00

+ Regina, Czesław Kaszyńscy, Genowefa, Ludwik Weber i Paweł Osikowski

18.00

+ Tomasz Schillak

Wtorek 06.02.2024 r.

6.30

+ Maria Szymańska

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ Konrad Liberkowski

7.00

+ Ewa Lewandowska

18.00

+ Marianna Krupińska, Antoni i Edmund oraz zmarli z rodziny Krupińskich

18.00

+ Stefania i Krystyna Łukomskie

18.00

+ Wiesław Kapela

Środa 07.02.2024 r.

6.30

+ Henryk Jankowski w 10 rocznicę śmierci

7.00

+ Włodzimierz Zarzyński

7.00

+ Marian i Stanisława Szwacher

18.00

+ Anna, Kazimierz Owczarzak oraz zmarli z rodziny: Owczarzaków i Więckowskich

18.00

+ Władysław, Władysława, Henryk , Stanisław Zawodni i Weronika Szmańda

Czwartek 08.02.2024 r.

6.30

+ Henryk Studziński w 9 rocznicę śmierci

7.00

+ Elżbieta Stablewska

7.00

+ Maria Jakubiak

18.00

W 49 rocznicę ślubu Teresy i Jana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Rozalia, Stefan Calów oraz zmarli z rodziny Bzowych

18.00

+ Helena (2 rocz. śm.) i Józef (14 rocz. śm.) Sopczak

Piątek 09.02.2024 r.

6.30

+ Kazimierz Waliszewski

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ Włodzimierz Zarzyński

7.00

+ Teresa Nowakowska

18.00

+ Ludgarda, Czesław, Justyn i Andrzej Krause oraz Danuta Świstacz (10 rocz. śm.) i Pelagia, Bazyli Piwowarscy

18.00

+ Telesfor Przybylski (32 rocz. śm.) i zmarli z rodziny

Sobota 10.02.2024 r.

6.30

+ Maria Podlas (2 rocz. śm.) oraz Marta i Kazimierz Galińscy

6.30

+ Regina Misch

7.00

+ Czesława Brzewińska

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ Aleksander van Brenk

18.00

+ Danuta Syryczeńska w 3 rocznicę śmierci

18.00

+ Joanna, Wacław Lukstaedt, Krzysztof Śmiatacz i Arkadiusz Cegiel

Niedziela:11.02.2024 r.

7.00

+ Maria Cieślicka, zmarli z rodziny: Bartz i Cieślickich

7.00

+ Teresa Marciniak

8.30

+ Jerzy Harłożyński

8.30

+ Józefa, Zenon Sobiesiak, Andrzej Perliński, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Franciszek Dołyk, Roman Padoł, Jacek Komorowski

10.00

+ Roman Skrzypczak

10.00

+ Grażyna Ślimak i zmarli z rodziny Maciejewiczów

11.30

+ Edward Drozd i Sybiracy

11.30

+ Wacława i Wacław Bułakowscy

11.30

W 50 rocznicę ślubu Felicji i Zbigniewa z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Helena, Czesław Bednarkiewiczowie i zmarli z rodziny

18.30

+ Tadeusz Domecki

 

Intencje mszalne 28.01.2024 – 04.02.2024r.

Niedziela28.01.2024 r.

7.00

+ Marta i Edmund Plota oraz zmarli z rodziny

8.30

+ Eugenia i Jan Skrzypek

8.30

+ Edward Idzikowski w 5 rocznicę śmierci

8.30

+ Mikołaj Ruciński

10.00

+ Edward Drozd (1 rocz. śm.) i Zofia Kalota

11.30

+ Bernard Czerniak

11.30

W 75 rocznicę urodzin Marii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

W 50 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Mirosława Sobecka

18.30

+ Stanisława i Roman Paciej

Poniedziałek 29.01.2024 r.

6.30

+ Henryk Zdrojewski

6.30

+ Krystyna Szczepankiewicz

7.00

+ Edmund, Wanda Talaga oraz zmarli z obojga stron

7.00

+ Maria Jakubiak

7.00

+ Czesława Tycka

18.00

+ Zenon Libner

Wtorek 30.01.2024 r.

6.30

+ Edmund Ostrowski

6.30

+ Sylwester Dobek

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ Konrad Liberkowski

7.00

+ Czesława Tycka

18.00

+ Maciej, Marianna i Michał Jagodzińscy

Środa 31.01.2024 r.

6.30

+ Sylwester Dobek

6.30

+ Aleksander van Brenk

7.00

+ Jolenta Karpińska

7.00

+ Czesława Tycka

7.00

+ Krystyna Konieczka oraz Zbigniew Zieliński

18.00

+ Wacław Grobelny

Czwartek 01.02.2024 r.

6.30

+ Arkadiusz Kabaciński

6.30

+ Waldemar Pierowski

7.00

+ Czesława Brzewińska

7.00

+ Helena Jelińska

7.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii

18.00

+ Krystyna Przybysz w 4 rocznicę śmierci

Piątek 02.02.2024 r. Święto Ofiarowania Pańskiego

7.00

+ Marian, Stanisław i Józef Krzewińscy

7.00

+ Konrad Liberkowski

11.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Doroty i Krzysztofa oraz ich rodziny

16.00

+ Jerzy Stróżniak

16.00

W 39 rocznicę ślubu Elżbiety i Mieczysława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota 03.02.2024 r.

6.30

W 7 urodziny Kornela z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla niego i jego rodziny

7.00

+ Romuald, Maciej, Ryszard Jagodzińscy

7.00

+ Elżbieta Stablewska

7.00

+ zmarli z rodziny: Kupsiów, Tomczaków oraz Izabela Lewandowska

18.00

+ Albertyna, Stefan, Maria i Florian Krawczyńscy

18.00

+ Helena Wełnogórska, Andrzej Biegalski, Teresa, Bolesław Rychlewscy i Oliwia Rodak

18.00

+ Ludwik i Małgorzata Macioł

Niedziela 04.02.2024 r.

7.00

+ Maria Cieślicka, Wiktor Warda oraz zmarli z rodziny: Gądeckich i Bartz

7.00

+ Roman Prus

8.30

+ Wiesław Kaczmarek w 6 rocznicę śmierci

8.30

+ Aniela, Michał Światkowscy

10.00

+ Dorota Zaręba

10.00

+ Jacek Kukurenda w 18 rocznicę śmierci

11.30

W 60 rocznicę urodzin Andrzeja z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

+ Urszula, Edmund Tomczak

15.00

Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agaty i Sebastiana

18.30

+ Agnieszka, Danuta i Henryk Butka

 

Intencje mszalne 21.01.2024 – 28.01.2024r.

Niedziela 21.01.2024 r.

7.00

+ Teresa Marciniak

8.30

+ Stanisław Piechowiak w 42 rocznicę śmierci

8.30

+ Dorota i Wacław Mietliccy (2 rocz. śm.) oraz z prośbą o zdrowie i łaski Boże potrzebne w rodzinie

10.00

+ Maria Markowicz oraz zmarli z rodzin Markowicz i Kamińskich

10.00

+ Genowefa, Ignacy Wolińscy i zmarli z rodziny, Wanda, Leon i Marian Łukomscy, Maria Świderska

11.30

+ Jadwiga i Jan Zielińscy

11.30

+ Przemysław Stryganek

15.00

+ Wincenty Skulski oraz zmarli z rodzin Skulskich i Byczkowskich

18.30

+ Zofia, Jan, Marian, Jacek Woźniak

Poniedziałek 22.01.2024 r.

6.30

+ Ryszard Buzała

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Anna Szczepankiewicz

7.00

+ Zbigniew Hęćka

7.00

+ Kazimierz Winkel

18.00

+ Zofia Marciniak

Wtorek 23.01.2024 r.

6.30

+ Edmund Ostrowski

6.30

+ Eugeniusz Adam

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ Zbigniew Hęćka

7.00

+ Włodzimierz Zarzyński

18.00

+ Jacek Maciejewski

Środa 24.01.2024 r.

6.30

+ Józef Kowalczyk

6.30

+ Katarzyna Ciszak

7.00

+ Janina Sommer

7.00

+ Walerian, Pelagia i Marian Dolata

7.00

+ Maria Jakubiak

18.00

+ Zdzisława, Ignacy Kryszak, Stanisława, Dominik, Kazimierz i Sabina Cieślewicz

Czwartek 25.01.2024 r.

6.30

+ Eugeniusz Płachciński w 1 rocznicę śmierci

6.30

+ Krystyna Król

7.00

+ Konrad Liberkowski

7.00

+ Teresa Owczarzak

7.00

+ Czesława Tycka

18.00

+ Helena, Józef Osikowscy i Danuta Butka

Piątek 26.01.2024 r.

6.30.

+ Marek Marchlewicz

6.30

+ Aleksander van Brenk

7.00

+ Melania Sobieszak

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ Teresa Ostrowska

18.00

+ Konrad Kociszewski

Sobota 27.01.2024 r.

6.30

+ Irena Kosiak

6.30

+ Regina Misch

7.00

+ Bożena Chutek

7.00

+ Andrzej Beśka

7.00

+ Konrad Liberkowski

18.00

+ Piotr Kabaciński,. Lucyna Burnos, Maria Byczyńska

18.00

+ Marek Zarywski

Niedziela:28.01.2024 r.

7.00

+ Marta, Edmund Plota i zmarli z rodziny

8.30

+ Eugenia, Jan Skrzypek

8.30

+ Edward Idzikowski w 5 rocznicę śmierci

8.30

+ Mikołaj Ruciński

10.00

+ Edward Drozd (1 rocz. śm.) i Zofia Kalota

11.30

+ Bernard Czerniak

11.30

W 75 rocznicę urodzin Marii z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

W 50 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Mirosława Sobecka

18.30

+ Stanisława i Roman Paciej

 

Intencje mszalne 14.01.2024 – 21.01.2024r.

Niedziela14.01.2024 r.

7.00

+ Krystyna Sobecka

7.00

+ Teresa, Katarzyna, Eugenia i Piotr Kwiatkowscy

8.30

+ Tadeusz Maroszek

8.30

W 77 urodziny Henryki z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Franciszka, Krystyna i Stanisław Witczak

11.30

+ Hanna Kabacińska

11.30

+ Salomea, Władysław Smykowscy i Stefan Wełnogórski

15.00

+ Helena Guziołek

18.30

+ Maria i Stefan Cegiel

Poniedziałek 15.01.2024 r.

6.30

+ Henryk Adamczak

6.30

+ Mirosława Szeligiewicz

7.00

+ Elżbieta Stablewska

7.00

+ Włodzimierz Zarzyński

7.00

+ Stanisław Salski

18.00

+ Stanisław, Wiktoria, Ksawera, Bronisław i Grażyna Ślimak

Wtorek 16.01.2024 r.

6.30

+ Wanda Bojakowska

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ Henryk, Artur Korolewiczowie

7.00

+ Maria Jakubiak

18.00

+ Lech, Barbara Patulak i zmarli z rodziny

Środa 17.01.2024 r.

6.30

+ Marek Marchlewicz

6.30

+ Sylwester Dobek

7.00

+ Czesława Brzewińska

7.00

+ Teresa Michalak

7.00

+ Kazimierz Winkel

18.00

+ Józef, Helena Kapcińscy i zmarli z rodziny

18.00

+ Danuta Gospodarek

Czwartek 18.01.2024 r.

6.30

+ Adam Piersa

6.30

+ Aleksander van Brenk

7.00

+ Wiesław, Marianna i Jerzy Nowaczyk

7.00

+ Konrad Liberkowski

7.00

+ Stanisław Salski

18.00

+ Maria, Stefan Jaskólscy oraz Wiktoria i Stanisław Kosmacz

18.00

+ Małgorzata, Ludwik Macioł

Piątek 19.01.2024 r.

6.30

+ Teresa Ostrowska

6.30

+ Zbigniew Wawrzecki (1 rocz. śm.) i zmarli z rodziny

7.00

+ Daniela, Henryk Zawodni

7.00

+ Bożena Chutek

7.00

+ Konrad Liberkowski

18.00

W 50 rocznicę ślubu Albina i Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Sobota 20.01.2024 r.

6.30

+ Przemysław i Dariusz Stryganek

6.30

+ Regina Misch

7.00

+ Zdzisława Kryszak

7.00

+ Józefa Józefiak

7.00

+ Edmund Ostrowski

18.00

+ Janina Koszalska

18.00

+ Kazimiera Ciszak w 1 rocznicę śmierci

Niedziela 21.01.2024 r.

7.00

+ Teresa Marciniak

8.30

+ Stanisław Piechowiak w 42 rocznicę śmierci

8.30

+ Dorota (2 rocz. śm.) i Wacław Mietliccy

10.00

+ zmarli z rodzin: Markowicz i Kamińskich

10.00

+ Genowefa, Ignacy Wolińscy , zmarli z rodziny, Wanda, Leon i Marian Łukomscy oraz Maria Świderska

11.30

+ Jadwiga i Jan Zielińscy

11.30

+ Przemysław Stryganek

15.00

+ Wincenty Skulski oraz zmarli z rodzin Skulskich i Byczkowskich

18.30

+ Zofia, Jan, Marian, Jacek Woźniak

 

Intencje mszalne 07.01.2024 – 14.01.2024

Niedziela 07.01.2024 r.

7.00

W 40 urodziny Szymona z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

8.30

+ Maria (9 rocz. śm.), Józef i Piotr Nawroccy

8.30

+ Władysława i Stanisław w 38 rocznicę śmierci Wiśniewscy

10.00

+ Janina, Józef, Piotr i Arkadiusz Kabacińscy oraz Lucyna Burnos

10.00

+ Marian Banaszak (9 rocz. śm.) oraz + Helena

11.30

W 50 rocznicę ślubu Grażyny i Bronisława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

W 80 urodziny Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

+ Zenon Idaszak

15.00

W 9 urodziny Weroniki z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.30

+ Aleksandra i Marian Nowak oraz Marian i Zofia Kaszuba

Poniedziałek 08.01.2024 r.

6.30

+ Krystyna Konieczka

6.30

+ Stanisław Szeliga

7.00

+ Stanisław Wieczorkowski

7.00

+ Andrzej Beśka

7.00

+ Włodzimierz Zarzyński

18.00

O nawrócenie dla Zbigniewa

Wtorek 09.01.2024 r.

6.30

+ Edmund Ostrowski

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Czesława Brzewińska

7.00

+ Elżbieta Stablewska

7.00

+ Przemysław Stryganek

18.00

+ Janina Tarłowska, Edward Kabaciński oraz Maria i Józef Tarłowscy

Środa 10.01.2024 r.

6.30

+ Czesław Jędruchniewicz

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Maciej (11 rocz. śm.), Romuald i Ryszard Jagodzińscy

7.00

+ Konrad Liberkowski

7.00

+ Janina Sommer

18.00

+ Zygmunt Koperski w 3 rocznicę śmierci

18.00

+ Danuta Gospodarek

Czwartek 11.01.2024 r.

6.30

+ Sylwester Dobek

6.30

+ Józef Kowalczyk

7.00

+ Antoni Skrzypek

7.00

+ Janina Mądra

7.00

+ Włodzimierz Zarzyński

18.00

+ Janina Mądra

Piątek 12.01.2024 r.

6.30.

+ Henryk Górny

6.30

+ Zofia Ławniczak

7.00

+ Konrad Liberkowski

7.00

+ Stanisław Salski

7.00

+ Czesława Tycka

18.00

+ Joanna Andrzejewska

18.00

+ Tomasz Schillak

Sobota 13.01.2024 r.

6.30

+ Krystyna Konieczka

6.30

+ Regina Misch

7.00

+ Zdzisława Kryszak

7.00

+ Czesława Brzewińska

7.00

+ Konrad Liberkowski

18.00

W 70 urodziny Henryka z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Anna i Władysław Kujawa

Niedziela 14. 01.2023 r.

7.00

+ Krystyna Sobecka

7.00

+ Teresa, Katarzyna, Eugenia i Piotr Kwiatkowscy

8.30

+ Tadeusz Maroszek

8.30

W 77 urodziny Henryki z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Franciszka, Krystyna i Stanisław Witczak

11.30

+ Hanna Kabacińska

11.30

+ Salomea, Władysław Smykowscy i Stefan Wełnogórski

15.00

+ Helena Guziołek

18.30

+ Maria i Stefan Cegiel

 

Intencje mszalne 31.12.2023 – 07.01.2024

Niedziela31. 12.2023 r.

7.00

+ Mieczysław Tomaszewski

8.30

+ Włodzimierz Ziarnik (20 rocz. śm.) i zmarli z rodziny

8.30

+ Piotr Nawrocki

10.00

+ Melania, Mieczysław Sobieszak

11.30

+ Barbara Rumianowska, Przemysław i Tomasz Wegner oraz Aleksander Koryciński

11.30

+ Henryk Kokociński

11.30

+ Ludwik Macioł

15.00

+ Mieczysława Siudak

18.30

Za Parafian

18.30

+ Władysław Dereziński

Poniedziałek 01.01.2024 r. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

8.30

+ Maria Cieślicka

8.30

W 77 urodziny Lucyny z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Wiktoria, Józef, Mieczysław, Eugenia, Czesław, Roman i Eugeniusz Kachniarz

11.30

+ Maria Kaczor

11.30

+ Teodor Zieliński w 3 rocznicę śmierci

11.30

+ Bogdan Cegielski w 3 rocznicę śmierci

15.00

+ Genowefa Szumera

18.30

+ Zbigniew Semrau

Wtorek 02.01.2024 r.

6.30

+ Bogdan Płażalski

6.30

+ Jarosław Jankowski

7.00

+ Andrzej (13 rocz. śm.), Kazimiera, Henryk i Stanisław Szafraniak

7.00

+ Czesława Brzewińska

7.00

+ Bernadetta Bednarkiewicz w 2 rocznicę śmierci

18.00

+ Elżbieta Michalczyk

Środa 03.01.2024 r.

6.30

+ Robert Kuchta

6.30

+ Zofia Lukstaedt

7.00

+ Lucyna Burnos

7.00

+ Grzegorz Hofman

7.00

+ Konrad Liberkowski

18.00

+ Henryk Korolewicz w 2 rocznicę śmierci

18.00

+ Teresa Lewandowska

Czwartek 04.01.2024 r.

6.30

+ Hanna Muzykiewicz i Henryk Andrzejewski

6.30

+ Przemysław i Dariusz Stryganek

7.00

+ Bogdan Płażalski

7.00

+ Anna Smaruj, Dominik Szopiński i Wincenty Magowski

7.00

+ Jolenta Karpińska

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii

Piątek 05.01.2024 r.

6.30

+ Lucyna Burnos

6.30

+ Katarzyna Ciszak

7.00

+ Ryszard Buzała

7.00

+ Teresa Ostrowska

7.00

+ Józef Kowalczyk

16.00

+ Irena, Antoni Skrzypek i zmarli z rodziny

16.00

+ Ludwik Macioł

18.00

+ Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota 06.01.2024 r. Uroczystość Objawienia Pańskiego

7.00

+ Andrzej Perliński, Leontyna Adamek, Zenon, Józefa Sobiesiak, Alicja Lewandowska., Franciszek Dołyk i Roman Padoł

8.30

+ Zbigniew Jakubowski w 1 rocznicę śmierci

8.30

+ Regina Zawadzka, Henryk Grzegorek i zmarli z rodziny Grzegorek

10.00

+ Bożena Lewandowska i Czesław Szambelan

10.00

+ Piotr Nawrocki

11.30

+ Wanda Sęk w 1 rocznicę śmierci

11.30

+ Józef Małolepszy

15.00

+ Ryszard w 9 rocznicę śmierci, Gabriela i Jan Sarnowscy

18.30

+ Lubomira Kmiecikowska

Niedziela 07.01.2024 r.

7.00

W 40 urodziny Szymona z podziękowaniem za łaski, z prośbą o Boże błogosł. na dalsze lata

8.30

+ Maria (9 rocz. śm.), Józef i Piotr Nawroccy

8.30

+ Władysława i Stanisław (38 rocz.) śmierci Wiśniewscy

10.00

+ Janina, Józef, Piotr i Arkadiusz Kabacińscy oraz Lucyna Burnos

10.00

+ Maria i Bernard (9 rocz. śm.) oraz Helena

11.30

W 80 urodziny Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

W 50 rocznicę ślubu Grażyny i Bronisława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

+ Zenon Idaszak (1 rocz. śm.)

15.00

W 9 urodziny Weroniki z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.30

+ Aleksandra i Marian Nowak oraz Marian i Zofia Kaszuba

 

Intencje mszalne 24.12.2023 – 31.12.2023r.

 

Niedziela 24.12.2023 r IV Niedziela Adwentu

7.00

+ Henryk Kokociński

7.00

+Józef Michalski (13 rocz. śm.), zmarli z rodzin Michalskich, Persów oraz Marianna Jankowiak

8.30

+ Helena i Józef Sopczak

8.30

+ Alojzy Wełnogórski oraz zmarli z rodziny Jaskólskich

10.00

+ Franciszek Półtoranos, Marian Wilk oraz Pelagia i Alojzy Boruccy

11.30

+ Cecylia Pilarowska oraz zmarli z rodziny: Pilarowskich i Burzyńskich

23.00

Pasterka za Parafian

23.00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie Emilii i Daniela oraz w 3 urodziny Helenki

23.00

+ ks. Radosław Tuszyński

Poniedziałek25.12.2023 r. Uroczystość Narodzenia Pańskiego

8.30

+ ks. Jerzy, Pelagia, Stanisław Śrama , Małgorzata i Mieczysław Jodłowscy

8.30

+ Mateusz Puszczykowski w 8 rocznicę śmierci

10.00

+ Dorota Zaręba w 3 rocznicę śmierci

10.00

W 29 rocznicę ślubu Izabeli i Jarosława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

+ Jan Bartoń, Zofia, Stanisław i Władysław Wędzina

11.30

+ Zygmunt (11 rocz. śm.) i Zofia Liberkowscy oraz zmarli z rodziny Liberkowskich i zmarli z rodzin Staszak, Kajdan i Gładyszewskich

11.30

W 50 rocznicę ślubu Lucyny i Jana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Andrzej Perliński, Józefa, Zenon Sobiesiak, Alicja Lewandowska, Leontyna Adamek, Jacek Komorowski, Franciszek Dołyk i Roman Padoł

18.30

+ Zygmunt, Teresa, Antoni, Anna Wiśniewscy oraz Maria i Jan Kędzierscy

Wtorek 26.12.2023 r. Święto Św. Szczepana, II Dzień Swiąt Bożego Narodzenia

7.00

+ Maria Cieślicka

8.30

+ Katarzyna, Stanisław Skrzypczak, Zofia, Krystian Kuchcińscy i Marian Kozanecki

8.30

+ Grzegorz Bzowy

8.30

+ Wiesław Kaczmarek

10.00

+ Krystyna, Lech, Marek Wiśniewscy

11.30

+ Leokadia, Stanisław, Kazimierz Wójczińscy oraz Tadeusz, Regina Misch i zmarli z rodziny

11.30

+ Janina i Józef Więckowscy oraz zmarli z rodziny

15.00

+ Piotr Nawrocki

18.30

+ Danuta Frąckowiak

Środa 27.12.2023 r.

6.30

+ Elżbieta Kamińska

7.00

+ Jan i Józefa Józefiak

7.00

+ Stanisław Śniegocki

18.00

+ Helena, Anna, Ludwik i Jacek Błaszczyk

18.00

+ Teresa Lewandowska

18.00

+ Tomasz Schillak

Czwartek 28.12.2023 r.

6.30

+ Elżbieta Kamińska

7.00

+ Maria Krucka

7.00

+ Stanisław Wawryków w 8 rocznicę śmierci

7.00

+ Stanisław Góralczyk

18.00

+ Franciszek Gallant

Piątek 29.12.2023 r.

6.30.

+ Elżbieta Kamińska

7.00

+ Henryk (20 rocz. śm.) i Regina Kamińscy

7.00

+ Stanisław Śniegocki

18.00

+ Irena, Bogdan Weber

18.00

+ Bronisław Strzeżyński

Sobota 30.12.2023 r.

6.30

+ Elżbieta Kamińska

7.00

+ Małgorzata Macioł

7.00

+ Henryka Łakomiak

7.00

+ Zdzisława Kryszak

18.00

+ Stanisław Bielaś i zmarli z rodziny Kolbergów

18.00

+ Zbigniew Grabowski

18.00

+ Teresa, Edmund Julkowscy oraz zmarli z rodziny Bytner

Niedziela:31 12.2023 r. Święto Świętej Rodziny

7.00

+ Mieczysław Tomaszewski

8.30

+ Włodzimierz Ziarnik (20 rocz. śm.) i zmarli z rodziny

8.30

+ Piotr Nawrocki

10.00

+ Melania, Mieczysław Sobieszak

11.30

+ Barbara Rumianowska, Przemysław i Tomasz Wegner oraz Aleksander Koryciński

11.30

+ Henryk Kokociński

11.30

+ Ludwik Macioł

15.00

+ Mieczysława Siudak

18.30

W imtencji Parafian

18.30

+ Władysław Dereziński

 

Intencje mszalne 17.12.2023 – 24.12.2023 r.

Niedziela 17 12.2023 r.

7.00

+ Barbara (3 rocz. śm.), Lech Patulak i zmarli z rodziny

8.30

+ Urszula Wegnerska

8.30

+ Janina, Edmund Jasińscy oraz zmarli z rodziny Wolaszków

10.00

+ Krystyna Kempińska (5 rocz. śm.) i Michał Sierzchuła

11.30

+ Natalia i Marian Wieczorkowscy, Janina i Józef Maciejewscy

11.30

+ Szymon Neumann

15.00

+ Urszula i Mieczysław Nosek

18.30

+ Sławomir Giza w 5 rocznicę śmierci

Poniedziałek 18.12.2023 r.

6.30

+ Halina Cegielska

6.30

+ Zbigniew Grzechowiak

7.00

+ Dorota Adamczyk w 3 rocznicę śmierci

7.00

+ Jadwiga Fabiszak

7.00

+ Edmund Szlacheta

17.00

+ Gabriela, Zygmunt Grodziccy,Maria Turek

Wtorek 19.12.2023 r.

6.30

+ Teresa Ryndak

7.00

+ Jadwiga Fabiszak

7.00

+ Halina Cegielska

7.00

+ Teresa Owczarzak

17.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Antoniego z okazji 18. urodzin

17.00

+ Danuta Frąckowiak

17.00

+ Mieczysława Siudak

Środa 20.12.2023 r.

6.30

+ Teresa Ryndak

7.00

+ Jadwiga Fabiszak

7.00

+ Halina Cegielska

7.00

+ Teresa Owczarzak

17.00

+ Paweł Płóciennik i Ewa Hering

17.00

+ Tomasz Schillak

Czwartek 21.12.2023 r.

6.30

+ Ewa Hering

7.00

+ Zofia Marciniak

7.00

+ Jadwiga Fabiszak

7.00

+ Marian, Jadwiga, Zofia i Jan Piątkowscy

17.00

+ Marian, Czesława, Stefan, Stanisława, Władysław oraz zmarli z rodziny: Majewskich i Ciesielskich

17.00

+ Tomasz i Przemysław Wegner, Barbara Rumianowska

17.00

+ Anna i Jan Stefańscy, Jadwiga i Stanisław Kurasiak

Piątek 22.12.2023 r.

6.15

+ Cecylia Andrzejewska

7.00

+ Jadwiga Borzych

7.00

+ Halina Cegielska

7.00

+ Teresa Ryndak

18.00

+ Jan i Eugenia Skrzypek

18.00

+ Zygmunt Sobecki

Sobota 23.12.2023 r.

6.30

+ Bolesław Izbiński w 1 rocznicę śmierci

7.00

O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Adrianny

7.00

+ Jerzy Talaga

7.00

+ Teresa Ryndak

18.00

+ Wiktoria, Józef, Mieczysław, Eugenia, Czesław, Roman i Eugeniusz Kachniarz

18.00

+ Barbara i Józef Gabryszewscy

18.00

+ Marek Zarywski

Niedziela 24.12.2023 r.

7.00

+ Henryk Kokociński

7.00

+Józef Michalski (13 rocz. śm.), zmarli z rodzin Michalskich i Persów oraz Marianna Jankowiak

8.30

+ Helena Sopczak

8.30

+ Alojzy Wełnogórski oraz zmarli z rodziny Jaskólskich

10.00

+ Franciszek Półtoranos, Marian Wilk, Pelagia i Alojzy Boruccy

11.30

+ Cecylia Pilarowska oraz zmarli z rodzin Pilarowskich i Burzyńskich

23.00

Pasterka w intencji Parafian

23.00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie Emilii i Daniela oraz w 3 urodziny Helenki

23.00

+ ks. Radosław Tuszyński

 

Intencje mszalne 10.12.2023-17.12.2023r.

Niedziela 10.12.2023 r.

7.00

+ Maria Cieślicka, Wiktor Warda oraz zmarli z rodzin Gądeckich i Bartz

7.00

+ Bronisław i Wieńczysława Krerowicz

8.30

+ Janina i Ignacy Skrzypczak oraz Zbigniew Walter

8.30

+ zmarli z rodzin Grylewicz i Toczko, Wincenty i Barbara Smakosz oraz Aleksandra Piątek

10.00

+ Marian Łukomski, Maria Świderska, Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy oraz Henryk Koperski

11.30

+ Jan Witkowski, Irena Wyborska, Leokadia i Kazimierz Olszewscy

11.30

+ Ryszard Małolepszy

11.30

+ Zdzisław Grobelski w 1 rocznicę śmierci

15.00

+ Michalina i Henryk Brzostowscy

18.30

+ Daniela Zawodna

Poniedziałek11.12.2023 r.

6.30

+ Wiesława Krause

7.00

+ Janina Stepaniak

7.00

+ Małgorzata Macioł

7.00

+ Stanisław Wachowski

17.00

+ Damian Węgrzyn

17.00

+ Krystyna (2 rocz. śm.), Stanisław Majchrzak, Marianna, Stanisław i Zygmunt Reszelewscy

Wtorek 12.12.2023 r.

6.30

+ Wiesława Krause

7.00

+ Władysław Dereziński

7.00

+Małgorzata Macioł

17.00

+ Kazimiera (3 rocz. śm.) i Bogdan Płażalscy, Michał i Łucja Misch oraz Zofia (5 rocz. śm.) i Marek Banasik

17.00

+ Mirosław Świerkot

Środa 13.12.2023 r.

6.30

+ Cecylia Andrzejewska

7.00

+ Małgorzata Macioł

7.00

+ Anna Gulczyńska w 6 rocznicę śmierci

17.00

+ Bolesław Nowacki i Tomasz Schillak

17.00

+ Maria Paulus-Przysiuda

Czwartek 14.12.2023 r.

6.30

+ Jadwiga Fabiszak

7.00

+ Małgorzata Macioł

7.00

+ Zdzisław Socha

7.00

+ Stanisław Góralczyk

17.00

+ Ryszard Kwieciński

17.00

+ Mieczysława Siudak

Piątek 15.12.2023 r.

6.15.

+ Halina Cegielska

7.00

+ Jan Grzybowski, oraz zmarli z rodzin Tomczaków i Budnych

7.00

+ Barbara, Jan , Krzysztof Siatkowscy

7.00

+ Piotr Walter

18.00

+ Ryszard Małolepszy

Sobota 16.12.2023 r.

6.30

+ Halina Cegielska

7.00

+ Krystyna Warda

7.00

+ Józef Toczkowski

7.00

+ Teresa Ryndak

18.00

+ Teresa Duszyńska

Niedziela17 12.2023 r.

7.00

+ Barbara (3 rocz. śm.), Lech Patulak i zmarli z rodziny

8.30

+ Urszula Wegnerska

8.30

+ Janina, Edmund Jasińscy oraz zmarli z rodziny Wolaszków

10.00

+ Krystyna Kempińska (5 rocz. śm.) oraz Michał Sierzchuła

11.30

+ Natalia, Marian Wieczorkowscy, Janina, Józef Maciejewscy

15.00

+ Urszula i Mieczysław Nosek

18.30

+ Sławomir Giza w 5 rocznicę śmierci

 

Intencje mszalne 03.12.2023 – 10.12.2023 r.

Niedziela 03 12.2023 r.

7.00

+ Jan Budny i Władysława Bartz

7.00

+ Teresa Owczarzak

8.30

+ Maria Kobus oraz zmarli z rodziny: Kobusów i Basicz

8.30

+ Helena Woźniak

10.00

+ Rozalia i Edmund Sobeccy

11.30

+ Sabina, Aleksander Choniej

11.30

+ Regina Suchta

15.00

+ Damian Roszak w 3 rocznicę śmierci

18.30

+ Mieczysława Siudak

Poniedziałek 04.12.2023 r.

6.30

+ Zdzisław Socha

7.00

+ Barbara Smakosz w 1 rocznicę śmieci

7.00

+ Leszek Nowak

17.00

+ Anna Cieślewicz w 14 rocznicę śmierci

17.00

+ Czesława i Leopold Ruman

Wtorek 05.12.2023 r.

6.30

+ Edmund Szlacheta

7.00

+ Władysław Dereziński

7.00

+ Iwona Matschke

7.00

+ Marianna i Wojciech Wesołowscy

17.00

+ Stefan, Czesława, Marian, Stanisława i Władysław Majewscy oraz zmarli z rodziny: Majewskich i Ciesielskich

17.00

+ Maria Paulus-Przysiuda

17.00

+ Mieczysława Siudak

17.00

+ Tomasz Schillak

Środa 06.12.2023 r.

6.30

+ Zofia Kubiak w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Teresa, Elżbieta i Czesław Paradowscy

7.00

+ Michał Cieślewicz

17.00

+ Cecylia i Marcin Rutkiewicz

17.00

+ Kazimiera Maćkowiak

Czwartek 07.12.2023 r.

6.30

+ Zenon Mroczkowski

7.00

+ Damian Galus w 13 rocznicę śmierci i Irena Sosna

7.00

+ Władysław Dereziński

7.00

+ Julian Chmielewski

17.00

+ Mieczysława Siudak

Piątek 08.12.2023 r. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

7.00

+ Marian Gładych, Teodor, Rozalia, Stanisława i Marian Polaków, Grażyna Kwiatkowska

7.00

+ Anna Domachowska

11.00

+ Marianna i Stanisław Zaręba oraz zmarli z rodziny, Zbigniew Semrok, Edward i Stefania Sekulscy

16.00

+ Marian Kozanecki

16.00

+ Dorota Mutschke

18.00

+ Stanisława, Wacław Nitka, Bogumiła, Marian Sobkowiak oraz zmarli z rodziny: Kozaneckich, Sobkowiaków, Pińskich, Hanasz i Nitka

18.00

+ Izabela, Marian Kaptur oraz zmarli z rodziny

18.00

+ Wiesław Wilkowski

Sobota 09.12.2023 r.

6.30

+ Anna Wesołowska

7.00

+ Monika (1 rocz. śm.) i Florian Modrak

7.00

+ Janina Stepaniak

7.00

+ Teresa Owczarzak

18.00

+ Bolesław Szydlarski w 7 rocznicę śmierci

18.00

+ Genowefa i Ryszard Szczepankiewicz

18.00

+ Henryk Kokociński

Niedziela 10.12.2023 r.

7.00

+ Maria Cieślicka, Wiktor Warda oraz zmarli z rodziny: Gądeckich i Bartz

7.00

+ Bronisław i Wieńczysława Krerowicz

8.30

+ Janina i Ignacy Skrzypczak oraz Zbigniew Walter

8.30

+ zmarli z rodzin Grylewicz i Toczko, Wincenty i Barbara Smakosz, Aleksandra Piątek

10.00

+ Marian Łukomski, Maria Świderska, Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy oraz Henryk Koperski

11.30

+ Jan Witkowski, Irena Wyborska, Leokadia i Kazimierz Olszewscy

11.30

+ Ryszard Małolepszy

11.30

+ Zdzisław Grobelski w 1 rocznicę śmierci

15.00

+ Michalina i Henryk Brzostowscy

18.30

+ Daniela Zawodna

 

Intencje mszalne 26.11.2023-03.12.2023 r.

Niedziela 26.11.2023 r.

7.00

+ Benedykt Liberkowski w 8 rocznicę śmierci

7.00

+ Józef Pawlak w 25 rocznicę śmierci

8.30

+ Marian Łukomski,Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy,Maria Świderska

8.30

+ Marianna, Wacław Święciochowscy

8.30

+ Wiesław Kapela

10.00

+ Krystyna, Roman Rojewscy, Maria i Jan Szczepańsccy

10.00

+ Marek Zarywski

11.30

+ Irena, Henryk Góralczyk

11.30

+ Halina,Stefania, Wojciech, Roman Kawka

11.30

+ Ludgarda Krause

15.00

+ Zofia, Stanisław, Grzegorz Soszyńscy oraz Zofia Lukstaedt

18.30

+ Teodora, Marian Gollus oraz Krystyna i Stanisław Kaniasty

Poniedziałek 27.11.2023 r.

6.30

+ Szymon Kłysz

7.00

+ Teodozja Bartkowska

7.00

+ Zofia Marciniak

7.00

+ Teresa Ryndak

18.00

+ Jolanta Konieczna

18.00

+ Henryka Kostka

Wtorek 28.11.2023 r.

6.30

+ Krystyna Warda

6.30

+ Józef w 25 rocznicę śmierci

7.00

+ Jan Stróżniak

7.00

+ Teresa Marciniak

18.00

+ Franciszek i Genowefa Kos

18.00

+ Henryka Kostka

18.00

+ Zdzisław Kośmider

Środa 29.11.2023 r.

6.30

+ Małgorzata Macioł

7.00

+ Janina Guziołek

7.00

+ Marek Wasielewski w 1 rocznicę śmierci

18.00

+ Marek Zarywski

18.00

+ Zdzisława Odebralska

18.00

+ Mieczysława Siudak

Czwartek 30.11.2023 r.

6.30

+ Krystyna Warda

7.00

+ Teresa Marciniak

7.00

+ Krystyna Skraburska

7.00

+ Antoni Skrzypek

18.00

+ Andrzej Pietraszewski

18.00

+ Regina Suchta

18.00

W 80 urodziny Bolesława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Piątek 01.12.2023 r.

6.30

+ Zdzisław Socha

7.00

+ Teresa Marciniak

7.00

+ Jan Stróżniak

7.00

+ Teresa Ryndak

16.00

+ Tadeusz Karpiński

18.00

+ Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota 02.12.2023 r.

6.30

+ Edward Wójkowski

7.00

+ Julian Kowalski

7.00

+ Gabriela Krerowicz

7.00

+Ryszard Bigoszewski

18.00

+ Teresa Kaptur w 3 rocznicę śmierci

18.00

+ Janina, Sylwester, Barbara i Jan Skowrońscy

18.00

+ Marianna, Konstanty Kulas, Maria, Jerzy, Jan Kędzierscy, Antoni Furmańczyk oraz zmarli z rodzin: Kulasów, Zerów, Kędzierskich, Furmańczyków i Bojanowskich

Niedziela 03 12.2023 r.

7.00

+ Jan Budny, Władysława Bartz

7.00

+ Teresa Owczarzak

8.30

+ Maria Kobus oraz zmarli z rodziny: Kobusów i Basicz

8.30

+ Helena Woźniak

10.00

+ Rozalia, Edmund Sobeccy

11.30

+ Sabina, Aleksander Choniej

11.30

+ Regina Suchta

15.00

+ Damian Roszak w 3 rocznicę śmierci

18.30

+ Mieczysława Siudak

 

Intencje mszalne 19.11.2023-26.11.2023 r.

Niedziela 19.11.2023 r.

7.00

+ Wiktoria, Jan, Kazimierz Drzewieccy, Władysław Opioła

7.00

W 64 rocznicę ślubu Ireny i Jerzego z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

8.30

+ Krystyna, Stanisław Kolis i Danuta Sęk

8.30

+ Halina, Tomasz Misch oraz Jadwiga Budnicka

8.30

+ Bogumiła, Marian Sobkowiak, Stanisława, Wacław Nitka oraz zmarli z rodzin: Kozaneckich, Pińskich, Nitka, Sobkowiak i Hanasz

10.00

+ Franciszka, Stanisław i Krystyna Witczak

10.00

+ Barbara Smakosz

11.30

+ Stanisława, Kazimierz i Stanisław Gołębiewscy, Ryszard, Stefania i Kazimierz Staszewscy

11.30

+ Jarosław Pawlak

11.30

+ Andrzej Liberski (greg.26)

15.00

+ Katarzyna Bogusiewicz, Genowefa, Alfred Warda

18.30

+ Róża (8 rocz. śm.), Piotr i Tomasz Sarnowscy

Poniedziałek 20.11.2023 r.

6.30

+ Edward Wójkowski

7.00

+ Andrzej Liberski (greg 27)

7.00

+ Kazimiera Ciszak

18.00

+ Waleria, Jan Meller

18.00

+ Jan Śramski

18.00

+ Regina Suchta

18.00

Z prośbą o łaskę zdrowia dla Wojciecha

Wtorek 21.11.2023 r.

6.30

+ Leszek Malak

7.00

+ Rafał Dudziak w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Andrzej Liberski (greg. 28)

7.00

+ Lech Włodarczyk (15 rocz. śm.) oraz rodzice z obojga stron

18.00

+ Henryk Zawodny

18.00

+ Marian Kozanecki

18.00

+ Ewa Hering

Środa 22.11.2023 r.

6.30

+ Zenon Mroczkowski

7.00

+ Marian Antkowiak w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Andrzej Liberski (greg.29)

7.00

+ Mieczysław Nowakowski

18.00

+ ks. Józef Hanczaruk i ks. Tadeusz Kruszka

18.00

W int. żyjących i zmarłych członków chóru parafialnego

18.00

+ Zofia Marciniak

Czwartek 23.11.2023 r.

6.30

+ Leszek Malak

7.00

+ Michał Cieślewicz

7.00

+ Jan Stróżniak

11.00

+ Andrzej Liberski (greg.30)

18.00

+ Hieronim (11 r. śm.) i Kazimiera Kaniasty, Sylwester, Joanna i Józef Winkler, Henryk Sarzyński

18.00

+ Jan Śramski

18.00

+ Tadeusz Bielaś w 4 rocznicę śmierci

18.00

+ Ksawera Gałęzewska

Piątek 24.11.2023 r.

6.30

+ Ks. Ryszard Figiel

7.00

+ Kazimierz i Aleksandra Figaj

7.00

+ Jan Stróżniak

7.00

+ Zdzisław Socha

18.00

+ Czesław Krause w 19 rocznicę śmierci

18.00

+ Przemysław, Tomasz Wegner i Barbara Rumianowska

18.00

+ Zbigniew Szmytka

Sobota 25.11.2023 r.

6.30

+ Michał Cieślewicz i Tadeusz Łaniecki (3 rocz. śm.)

6.30

+ Stanisław Góralczyk

7.00

+ Gabriela Krerowicz

7.00

+ Aleksandra i Kazimierz Figaj

7.00

+ Zdzisław Socha

18.00

+ Józef i Janina Więckowscy oraz zmarli z rodziny

18.00

+ Wanda, Zdzisław i Zenon Idaszak oraz zmarli z rodziny Jaśkiewiczów

18.00

+ Tomasz Schillak

Niedziela 26.11.2023 r.

7.00

+ Benedykt Liberkowski

7.00

+ Józef Pawlak w 25 rocznicę śmierci

8.30

+ Marian Łukomski, Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy, Maria Świderska

8.30

+ Marianna, Wacław Święciochowscy

8.30

+ Wiesław Kapela

10.00

+ Krystyna, Roman Rojewscy, Maria i Jan Szczepańsccy

10.00

+ Marek Zarywski

11.30

+ Irena, Henryk Góralczyk

11.30

+ Halina,Stefania, Wojciech, Roman Kawka

11.30

+ Ludgarda Krause

15.00

+ Zofia, Stanisław, Grzegorz Soszyńscy oraz Zofia Lukstaedt

18.30

+ Teodora i Marian Gollus oraz Krystyna i Stanisław Kaniasty

 

Intencje mszalne 12.11.2023 – 19.11.2023 r.

Niedziela 12.11.2023 r.

7.00

+ Wanda, Marianna, Konstanty Piekarscy

7.00

+ Teresa Marciniak i Teresa Owczarzak

8.30

+ Marta, Edmund Plota i Włodzimierz Zarzyński

8.30

+ Maria,. Franciszek Kamionka, Emilia., Marian Bułat, Mieczysław i Małgorzata Jodłowscy

8.30

W 55 rocznicę ślubu Ewy i Henryka z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Adam Górny

10.00

+ Andrzej Liberski (greg.19)

11.30

+ Janina i Zdzisław Trzcińscy

11.30

+ Helena, Krystyna, Aleksandra, Stanisław, Bogdan, Jan i Władysław Derezińscy oraz zmarli z rodziny

11.30

+ Franciszek Fabianek w 4 rocznicę śmierci

15.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława

18.30

+ Barbara Kaptur

Poniedziałek 13.11.2023 r.

6.30

+ Władysława Bartz

7.00

+ Andrzej Liberski (greg 20)

7.00

+ Kazimiera Ciszak

18.00

+ Mirosław, Barbara Wolaszek

18.00

+ Jan Śramski

18.00

+ Helena Bartkowiak

18.00

+ Regina Suchta

18.00

+ Stefan Prus

Wtorek 14.11.2023 r.

6.30

+ Julian Chmielewski

7.00

+ Andrzej Liberski (greg. 21)

7.00

+ Kazimiera Ciszak

7.00

+ Teresa Owczarzak

18.00

+ Mieczysława Siudak

18.00

+ Ireneusz Malczyk

18.00

+ Małgorzata i Ludwik Macioł

18.00

+ Zbigniew Szmytka

Środa 15.11.2023 r.

6.30

+ Edward Wójkowski

7.00

+ Andrzej Liberski (greg.22)

7.00

+ Kazimiera Ciszak

18.00

+ Wanda, Ludwik Makowscy, Marcin Pilarski, Witold i Anna Kasprowicz

18.00

+ Henryk Kokociński

Czwartek 16.11.2023 r.

6.30

+ Zygmunt (10 rocz. śm.) i Halina

7.00

+ Andrzej Liberski (greg.23)

7.00

+ Aleksandra, Kazimierz Figaj

18.00

+ Helena Bartkowiak

18.00

+ zmarli z rodziny: Bilewskich, Matuszewskich i Brzostowskich

18.00

+ Józef Starosta

Piątek 17.11.2023 r.

6.30

+ Władysława Bartz

6.30

+ Halina Wiśniewska

7.00

+ Zenon Idaszak

7.00

+ Kazimiera Ciszak

7.00

+ Jadwiga Fabiszak

18.00

Z okazji 40 urodzin Błażeja z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Stanisława, Bernard i Stanisław Woźniak oraz Wanda Sęk

18.00

+Andrzej Liberski (greg.24)

Sobota 18.11.2023 r.

6.30

+ Teresa, Eugeniusz (15 rocz. śm.) Kuś

6.30

+ Teresa Krerowicz

7.00

+ Teodora, Telesfor Przybylscy

7.00

+ Piotr, Janina, Józef Kabacińscy oraz Irena Lichnerowicz

7.00

+ Andrzej Liberski (greg.25)

18.00

W 90 rocznicę urodzin Łucji z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00

+ Maria Kiedrowska oraz zmarli z rodziny: Kiedrowskich i Siwków

18.00

+ Roman Chlastawa, Alfred i Aniela Nawroccy

Niedziela: 19.11.2023 r.

7.00

+ Wiktoria, Jan, Kazimierz Drzewieccy, Władysław Opioła

7.00

W 64 rocznicę ślubu Ireny i Jerzego z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

8.30

+ Krystyna, Stanisław Kolis i Danuta Sęk

8.30

+ Halina, Tomasz Misch oraz Jadwiga Budnicka

8.30

+ Bogumiła, Marian Sobkowiak, Stanisława, Wacław Nitka oraz zmarli z rodzin: Kozaneckich, Pińskich, Nitka, Sobkowiak i Hanasz

10.00

+ Franciszka, Stanisław i Krystyna Witczak

10.00

+ Barbara Smakosz

11.30

+ Stanisława, Kazimierz i Stanisław Gołębiewscy, Ryszard, Stefania i Kazimierz Staszewscy

11.30

+ Jarosław Pawlak

11.30

+ Andrzej Liberski (greg.26)

15.00

+ Katarzyna Bogusiewicz, Genowefa, Alfred Warda

18.30

+ Róża w 8 rocznicę śmierci, Piotr i Tomasz Sarnowscy

 

Intencje mszalne 05.10.2023 – 12.11.2023 r.

Niedziela 05.11.2023 r.

7.00

+ Janina Koszalska w 1 rocznicę śmierci

7.00

W 18. urodziny Sandry i 70. urodziny Zdzisława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

8.30

+ Felicja, Olech Cegiel i zmarli z rodziny

8.30

+ Donata Wegner

8.30

+ zmarli z rodziny:Hajduk i Szaraj

10.00

+ Władysława, Władysław, Stanisława i Henryk Zawodni, Weronika Szmańda oraz zmarli z rodziny Zawodnych

10.00

+ Andrzej Liberski (greg.12)

11.30

W 90 urodziny Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

+ Stefania, Krystyna Łukomskie i Stefan Kabat oraz Arkadiusz Cieplik

15.00

+ Melania, Bernard Walter, Zofia i Stanisław Mendowscy

18.30

+Stanisław Majchrzak oraz zmarli z rodzin: Majchrzaków i Nawrockich

Poniedziałek 06.11.2023 r.

6.30

+ Krystyna Janiak - Wolkiewicz

7.00

+ Kazimierz Przybylski

7.00

+ Andrzej Liberski (greg 13)

7.00

+ Władysław Dereziński

18.00

+ zmarli z rodziny: Zielińskich, Tomaszewskich i Kłyszów

18.00

+ Jarosław Pawlak

18.00

+ Mirosław i Barbara Wolaszek

Wtorek 07.11.2023 r.

6.30

+ Władysława Bartz

7.00

+ Łucja Wałecka

7.00

+ Zenon Idaszak

7.00

+ Teresa Owczarzak

18.00

+ Maria Magdalena Walda

18.00

+ Zofia Pisuła

18.00

+ Andrzej Liberski (greg. 14)

Środa 08.11.2023 r.

6.30

+ Władysława Bartz

7.00

+ Andrzej Liberski (greg.15)

7.00

+ Zbigniew Wawrzecki

7.00

+ Krystyna Sobecka

18.00

+ Jarosław Pawlak

18.00

+ Józef, Stefan, Stanisława, Zenon, Regina Kolberg i Stanisław Bielaś

18.00

+ Teresa Krerowicz

Czwartek 09.11.2023 r.

6.30

+ Edward Wójkowski

7.00

+ Andrzej Liberski (greg.16)

7.00

+ Kazimiera Ciszak

7.00

+ Antoni Skrzypek

18.00

W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii

18.00

+ Maria Woelke

18.00

+ Zbigniew Szmytka

Piątek 10.11.2023 r.

6.30

+ Edward Wójkowski

6.30

+ Andrzej Liberski (greg 17)

7.00

+ Zenon Błaszczyk w 1 rocznicę śmierci

7.00

+ Zenon Idaszak

7.00

+ Jadwiga Fabiszak

18.00

+ Lechosław Lewandowski oraz zmarli z rodziny: Lewandowskich i Tarłowskich

18.00

+ Władysława, Stanisław, Antoni Kinowscy oraz Weronika Wieczorek

18.00

+ Henryk Kokociński

Sobota 11.11.2023 r.

6.30

+ Edward Wójkowski

7.00

+ Tadeusz Smykaj

7.00

+ Andrzej Liberski (greg.18)

7.00

+ Zdzisława Kryszak

11.00

W intencji Ojczyzny

18.00

+ Stanisława, Władysław Winiarscy

18.00

+ Maria i Józef Nowaccy

18.00

+ Alfred, Genowefa Warda i Katarzyna Bogusiewicz

Niedziela 12.11.2023 r.

7.00

+ Wanda, Marianna, Konstanty Piekarscy

7.00

+ Teresa Marciniak, Teresa Owczarzak

8.30

+ Marta, Edmund Plota i Włodzimierz Zarzyński

8.30

+ Maria, Franciszek Kamionka, Emilia, Marian Bułat, Mieczysław i Małgorzata Jodłowscy

8.30

W 55 rocznicę ślubu Ewy i Henryka z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

10.00

+ Adam Górny

10.00

+ Andrzej Liberski (greg.19)

11.30

+ Janina i Zdzisław Trzcińscy

11.30

+ Helena, Krystyna, Aleksandra, Stanisław, Bogdan, Jan i Władysław Derezińscy oraz zmarli z rodziny

11.30

+ Franciszek Fabianek w 4 rocznicę śmierci

15.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława

18.30

+ Barbara Kaptur

 

Intencje mszalne 29.10.2023 – 05.11.2023r.

Niedziela 29.10.2023 r.

7.00

+ Krystyna Jankowska (3 rocz. śm.) i zmarli z rodziny

7.00

+ Barbara Hanczewska (5 rocz. śm.)

8.30

+ ks. Prałat Stefan Figas

8.30

+ Melania Sobieszak

8.30

W 50 rocznicę ślubu Anny i Antoniego z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata oraz + Wanda i Aleksander Markiewicz, Helena, Ludwik Basińscy i zmarli z rodziny

10.00

+ Henryk Koperski, Genowefa, Ignacy, Józef, Wiktor Wolińscy, Marian Łukomski i Maria Świderska

10.00

+ Andrzej Liberski (greg.5)

11.30

+ Ryszard Kwieciński

11.30

+ Jerzy Domański (1 rocz. śm.)

11.30

W 40 rocznicę ślubu Eugenii i Ryszarda z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

15.00

+ Piotr, Tekla, Klemens Behnke oraz zmarli z rodzin: Behnke, Koszalskich i Tora

18.30

+ Stanisław Tysiak

Poniedziałek 30.10.2023 r.

6.30

+ Eugeniusz Płachciński

6.30

+ Zbigniew Grzechowiak

7.00

+ Andrzej Liberski (greg.6)

7.00

+ Włodzimierz Szymański

7.00

O szczęśliwą operację i zdrowie dla Teresy

18.00

+ Regina Suchta

18.00

+ Andrzej, Kazimiera, Henryk, Stanisław Szafraniak

18.00

+ Radosław Lewandowski (12 rocz. śm.), zmarli z rodzin: Lewandowskich i Tarłowskich

Wtorek 31.10.2023 r.

6.30

+ Zenon Idaszak

7.00

+ Teresa, Czesław Paradowscy i zmarli z rodziny

7.00

+ Andrzej Liberski (greg. 7)

7.00

+ Zenon Mroczkowski

18.00

+ Mirosław, Barbara Wolaszek

18.00

+ Felicja Gralik (16 rocz. śm.)

18.00

+ Jarosław Pawlak

18.00

+ Mieczysława Siudak

Środa 01.11.2023 r. Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00

+ Maria Cieślicka, zmarli z rodzin Bartz i Cieślickich

7.00

+ Teresa Duszyńska i Roman Prus

8.30

+ Józefa, Zenon Sobiesiak, Andrzej Perliński, Leontyna Adamek, Alicja Lewandowska, Jacek Komorowski, Franciszek Dołyk i Roman Padoł

8.30

+ Wiesław Kaczmarek

10.00

+ Elżbieta Czenszak

10.00

+ Andrzej Liberski (greg.8)

12.00

Za parafian

Czwartek 02.11.2023 r. Dzień Zaduszny

7.00

+ Władysław Dereziński

7.00

+ Aleksandra i Kazimierz Figaj

11.00

+ Teresa, Zygmunt, Antoni i Anna Wiśniewscy, Maria, Jan Kędzierscy i Bolesław Izbiński

16.00

+ Zdzisław Pilichowski, Genowefa, Stanisław Szumera, Urszula Głowska, Zenon i Alfons Jankowscy oraz zmarli z rodziny Kędzior

18.00

+ Bernardyna Wilkosz

18.00

+ Jadwiga, Henryk Matuszyńscy, Helena i Czesław Krysińscy

18.00

+ Andrzej Liberski (greg. 9)

Piątek 03.11.2023 r.

6.30

+ Krystyna Janiak - Wolkiewicz

7.00

+ Monika Modrak

7.00

+Andrzej Liberski (greg.10)

7.00

+ Teresa Ryndak

16.00

+ Benigna, Józef, Krzysztof Kaźmierscy oraz Zofia i Bronisław Kowalewscy

18.00

+ Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota 04.11.2023 r.

6.30

+ Daniela, Henryk Zawodni

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Kazimiera Płażalska

7.00

+ Jadwiga Fabiszak

18.00

+ Zofia, Kazimiera, Adam Kowalscy, Maria i Florian Krawczyńscy

18.00

+ Jarosław Staszak

18.00

+ Andrzej Liberski (greg.11)

Niedziela 05.11.2023 r.

7.00

+ Janina Koszalska (1 rocz. śm.)

7.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Sandry z okazji 18 urodzin i dla Zdzisława z okazji 70 urodzin

8.30

+ Felicja, Olech Cegiel i zmarli z rodziny

8.30

+ Donata Wegner

8.30

+ zmarli z rodzin: Hajduk i Szaraj

10.00

+ Władysława, Władysław, Stanisława i Henryk Zawodni, Weronika Szmańda oraz zmarli z rodziny Zawodnych

10.00

+ Andrzej Liberski (greg.12)

11.30

W 90 urodziny Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

11.30

+ Stefania, Krystyna Łukomskie i Stefan Kabat oraz Arkadiusz Cieplik

15.00

+ Melania, Bernard Walter, Zofia i Stanisław Mendowscy

18.30

+Stanisław Majchrzak oraz zmarli z rodzin: Majchrzak i Nawrockich

 

Święta

Niedziela, VII Tydzień zwykły
Rok B, II
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Sonda